طعنه فکری به فولادی‌ها: وقت‌کشی منسوخ شده است – نیوزبازتاب خبر news.ir

طعنه فکری به فولادی‌ها: وقت‌کشی منسوخ شده استبه گزارش خبرورزشی، محمود فکری پس از دیدار مقابل فولاد گفت: جا دارد  از تک تک بازیکنانم تشکر کنم، درود به شرف آن‌ها. از روز اول هم از نظر شرافت به آن‌ها اعتماد داشتم و هم از نظر فنی. نه این جایگاه مناسب نساجی بود و نه جایگاه مناسبی برای این بازیکنان بود. فرصتی شد تا بتوانند خودشان را نشان بدهند و امیدوارم در بازی‌های آینده همین روند را ادامه بدهند.

فکری ادامه داد: با توجه به اینکه سرمربی تیم ملی اینجا بود، ان‌شاالله به تعداد بیشتری از بازیکنانمان نگاه مساعدی داشته باشد و آن‌ها را به تیم ملی دعوت کند. در مجموع کامبک خیلی خوبی بود.  بعد از اخراج تغییر تاکتیک دادیم. سه دفاعی کردیم و نفرات جلو را اضافه کردیم و خداراشکر بچه‌ها توانستند از فرصت‌ها خیلی خوب استفاده کنند و برد بسیار شیرینی را به دست بیاوریم. جای طرفداران پرشور و عاشق نساجی واقعا امروز خالی بود. 

فکری ادامه داد: با توجه به اینکه تیم حریف جلو افتاد و وقت کشی‌های مکرر داشت، یکی از اعتراضات ما به وقت‌کشی‌های آن‌ها بود. متاسفانه این کار منسوخ شده، نمی‌دانم چرا در فوتبال ما ادامه دارد. تیمی که یک برصفر یا دوبرصفر جلو است به دنبال وقت کشی است. فولاد یکی از تیم‌های خوب فوتبال ما است و بازیکنان بسیار خوبی در خطوط مختلف دارد، نمی‌دانم چرا به آن‌ها دستور داده می‌شود که وقت تلف کنند. 

سرمربی نساجی در مورد داوری این مسابقه گفت: واقعا جا دارد از جامعه داوری فوتبال کشورمان تشکر و قدردانی کنم. واقعا قشر مظلومی هستند. می‌بینیم بهترین داوران دنیا اشتباه می‌کنند، از کمک داور ویدئویی استفاده می‌کنند و اشتباهتشان را پوشش می‌دهند. در حالیکه داوران ما بدون این امکانات و تکنولوژی سوت می‌زنند و بسیار خوب این کار را می‌کنند و بازی‌ها را کنترل می‌کنند. امروز هم تیم داوری عالی سوت زد و بازی را کنترل کرد.

لینک منبع: طعنه فکری به فولادی‌ها: وقت‌کشی منسوخ شده است – نیوز

https://www.news.ir/127985/%D8%B7%D8%B9%D9%86%D9%87-%D9%81%DA%A9%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88%D9%82%D8%AA%E2%80%8C%DA%A9%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%AE/

اخبار ورزشی