طوری از هاشمیان استفاده کنید تا در آینده سرمربی تیم ملی شود – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، همایون شاهرخی در خصوص ویژگی‌های دستیار سرمربی تیم ملی اظهار داشت: در انتخاب دستیار سرمربی تیم ملی با توجه به اینکه وجهه ملی است، باید دقت بسیاری شود و نهایتاً مربی انتخاب شود که پله‌های ترقی را طی کرده باشد.

شاهرخی افزود: انتخاب کمک مربی تیم ملی بستگی به مدیریت فدراسیون دارد که متأسفانه با توجه به مدیریت غلطی که حاکم بر ورزش و به خصوص در فوتبال وجود دارد، همیشه این انتخابات، انتخابات انتصابی است که متأسفانه مدیران وقت، آشنایان خود را انتخاب می‌کنند؛ در حالیکه واقعیت امر این است کسی که کمک مربی تیم ملی می‌شود باید مراحل ترقی را طی کند و در نهایت او است که باید بعد از مربی خارجی به سمت سرمربی تیم ملی انتخاب شود که همیشه ما برعکس عمل می‌کنیم.

وی به برنامه «صبح و ورزش» رادیو ورزش در پاسخ به این سوال که آیا شما وحید هاشمیان را گزینه مناسبی برای دستیاری سرمربی تیم ملی می‌دانید یا خیر، عنوان کرد: وحید هاشمیان از فوتبالیست‌های بسیار خوب، با اخلاق و از تحصیلکرده‌های این رشته است که مراحل بازیگری تیم ملی و کلاس‌های مربیگری را دیده است و نهایتاً به چم و خم تیم ملی خوب وارد است، به شرط اینکه از او طوری استفاده شود که بعد از رفتن مربی خارجی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شود. وظیفه کمیته فنی فدراسیون و کانون مربیان است که به مدیریت فدراسیون فردی را پیشنهاد دهند و مدیریت فدراسیون بدون حب و بغض مربی را انتخاب کند که در آینده بتواند سرمربی تیم ملی شود.

لینک منبع: طوری از هاشمیان استفاده کنید تا در آینده سرمربی تیم ملی شود – نیوز

https://www.news.ir/122006/%D8%B7%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF/

اخبار ورزشی