علوی: رفت و برگشت مقابل پرسپولیس با اشتباه داور باختیم – نیوزبازتاب خبر news.ir

علوی: رفت و برگشت مقابل پرسپولیس با اشتباه داور باختیم

به گزارش خبرورزشی و به نقل از سایت فولادخوزستان، سید محمد علوی سرپرست تیم فولاد در خصوص دیدار با پرسپولیس گفت: به هرحال وضعیت نامشخص بود، تعدد زیادی کرونا گرفتند و تمرین نداشتند، چند بازیکن اصلی ما یا اهواز ماندند یا نتوانستند صد در صد برای بازی آماده شوند. شما باید ببینید که نکونام چه ابزاری داشت و چه کار توانست بکند.

وی ادامه داد: با این‌حال به بازیکنان تیمم خسته نباشید می‌گویم، همان روز که استقلال را شکست دادیم، گفتیم روز بعد برای ما شادی تمام شده و به فکر بازی آینده هستیم، این باخت هم فراموش می‌کنیم و تنها از آن درس باید بگیریم تا در مسابقات آتی جبران کنیم. بازی بعدی با ذوب‌آهن داریم و قطعا نبرد سختی خواهد بود، اما تمام هدف ما پیروزی است تا بتوانیم جبران کنیم البته امیدواریم در این مدت بقیه بازیکنان ما به بازی برسند و بتوانند وضعیت مطلوبی داشته باشند.

سرپرست فولاد خوزستان همچنین گفت: به هرحال در این بازی شاهد اتفاقات عجیبی بودیم، در جلسه قبل بازی گفتند که یکی دو نفر فقط مراقب طرح پرسپولیس باشند، اما در سکوی پرسپولیسی‌ها تعدادی از هواداران این تیم حضور داشتند، فوتبال با هوادار زنده است، اما باید قانون برای همه یکی باشد. ما تمام قوانین را انجام داده‌ایم و می‌دهیم و انتظار داریم که برای همه تیم‌ها قانون رعایت شود نه تنها وقتی به فولاد می‌رسد وظیفه شود.

هافبک سابق تیم‌ملی ایران درباره داوری گفت: صحنه‌ها آنقدر مشخص است که شاید بهتر باشد چیزی نگویم، خطای محمدحسین کنعانی‌زادگان روی عباس بوعذار واضح بود، به نظر من کارت قرمز باید به وی داده می‌شد. گل پرسپولیسی‌ها هم با توجه به صحنه آهسته که بار‌ها دیده‌ایم، آفساید بود. در بازی رفت که آن اتفاقات افتاد و با آن پنالتی اشتباه باختیم و در این بازی اینگونه. تیم ما دنبال جو درست کردن نبوده و نیست، روی پای خودمان ایستادیم و علی‌رغم اینکه در بین تیم‌های بالانشین کمترین بودجه را داشته‌ایم، جایگاه خوبی کسب کرده‌ایم، اما نمی‌گذاریم که سر ما را ببرند. اگر داد زدن روی داور و تحت تاثیر قراردادن وی، ضروری است بگویند که ما هم انجام بدهیم، تیم ما کمترین اعتراض به داوری را می‌کند، اما باید اینگونه قربانی بشود. بازی‌های زیادی این‌فصل بوده‌اند که داوری به ضرر فولاد بوده، تیم ما در کورس گرفتن سهمیه است و واقعا از اینگونه بی‌مهری‌ها خسته شده‌ایم و می‌خواهیم که به این وضعیت رسیدگی شود، ما تنها عدالت می‌خواهیم نه چیزی بیشتر و نه چیزی کمتر

وی در انتها گفت: امیدواریم که صحنه‌ای این دیدار مورد بررسی دقیق کارشناسان قرار بگیرد و کمیته داوران نظارتش را بیش‌تر بکند چرا که یک سوت اشتباه، تکلیف یک بازی را می‌تواند عوض کند به مانند بازی روز گذشته که یک آفساید اعلام نشده باعث شد تا تمام تلاش و کار‌های این مدت ما بی‌ثمر شود.

لینک منبع: علوی: رفت و برگشت مقابل پرسپولیس با اشتباه داور باختیم – نیوز

https://www.news.ir/118942/%D8%B9%D9%84%D9%88%DB%8C-%D8%B1%D9%81%D8%AA-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%A8/

اخبار ورزشی