علیپور: از آقا یحیی ممنونم که اجازه داد پنالتی بزنم! – نیوزبازتاب خبر news.ir

خبرورزشی/ مهدی یکتا؛ علی علیپور با گلی که برابر نساجی مازندران به ثمر رساند ۱۰ گله شد و خودش را به نزدیکی صدر جدول گلزنان رساند. این گل روی یک ضربه پنالتی حاصل شد که خود علیپور گرفت و خودش هم آن را تبدیل به گل کرد. روی این صحنه پنالتی نساجی‌چی‌ها خیلی اعتراض نکردند، اما بعد از بازی و در نشست خبری محمود فکری سرمربی تیم شمالی از کارشناسان داوری درخواست کرد با دقت بیشتری آن را تماشا کرده و نظر بدهند. با علی علیپور پس از پایان این دیدار گپ و گفتی داشتیم که در زیر می‌خوانید؛

گفته بودی اگر به نساجی گل بزنی، شادی نمی‌کنی اما…
شادی نکردم. عکس شهید علیپور را می‌خواستم نشان بدهم. ما هرچه داریم از این شهیدان است و وظیفه خودم دانستم این کار کوچک را انجام بدهم.

مدت‌ها بود پنالتی نمی‌زدی، اما این بار پشت توپ ایستادی و گل زدی.
قبل از هر چیز از آقا یحیی تشکر می‌کنم که اجازه داد پشت ضربه پنالتی بایستم.

البته پیش از این هم گفته بود در صورت مسجل شدن قهرمانی پرسپولیس اجازه می‌دهد ضربات پنالتی را تو بزنی و همین کار را هم انجام داد.
از آقا ی گل‌محمدی تشکر می‌کنم که اجازه داد پنالتی بزنم و خدا را شکر گل شد.

ولی علیرضا حقیقی گلر نساجی جهت ضربه پنالتی را تشخیص داد؟
حقیقی گلر بزرگی است و باز هم می‌گویم خدا را شکر که ضربه‌ام تبدیل به گل شد.

پس از پایان بازی و تماشای صحنه خطای علیرضا، مربیان و دست‌اندرکاران تیم نساجی مدعی شدند اعلام پنالتی درست نبوده است. نظر خودت چیست؟
بهتر است این موضوع را به کارشناسان داوری واگذار کنیم.

تیم نساجی مازندران را چطور دیدی؟
من افتخار می‌کنم بچه قراخیل قائمشهر هستم و زادگاهم استان مازندران است. در تیم نساجی هم با افتخار بازی کردم و رقابت سختی در ورزشگاه شهید وطنی داشتیم. از قبل هم این موضوع را می‌دانستیم و یک مقدار هم بدشانسی آوردیم.

گل‌محمدی هم معتقد است قائمشهر با این همه استعداد استحقاق بیشتری داشته و باید مسئولان استان مازندران ورزشگاهی مناسب با چمن طبیعی بسازند.
دقیقاً همین‌طور است. مازندران استانی سرسبز با استعداد‌های فراوان و مردمی زحمتکش است. قائمشهر و این استان استحقاق بیشتری دارند و امیدوارم در آینده‌ای نزدیک شاهد چمن طبیعی در استادیوم شهید وطنی باشیم.

البته محمود فکری سرمربی جویباری نساجی هم اعتقاد دارد هیچ فوتبالیستی دوست ندارد در چمن مصنوعی بازی کند و این موضوع به ضرر تیم اوست.
دقیقاً همین‌طور است. چمن مصنوعی نه تنها کیفیت بازی را پایین می‌آورد بلکه ممکن است باعث مصدومیت فوتبالیست‌ها شود.

در طول فصل هر زمانی درباره کسب عنوان آقا ی گلی از تو می‌پرسیدیم، جواب می‌دادی فقط به موفقیت تیمی و برد پرسپولیس فکر می‌کنی. الان که قهرمانی شما مسجل شده، باز هم به آقا ی گلی فکر نمی‌کنی؟
چرا، سخت است، اما حالا با خیال راحت به کمک همبازیانم به عنوان آقا ی گلی فکر می‌کنم، چون برای چهارمین بار قهرمان شدیم و دیگر نگرانی وجود ندارد.

مهدی ترابی هم در زمین باشد، تو پنالتی می‌زنی یا اینکه قرار است از این به بعد بزنی؟
تصمیم نهایی را در این رابطه آقا یحیی می‌گیرد. مهدی ترابی هم آقا ی گل شود، باز افتخارش مال ماست، چون یک پرسپولیسی است!

اتفاقاً مهدی ترابی بار‌ها گفته دوست دارد تو آقا ی گل لیگ شوی؟
گفتم که این حرف‌ها بین بازیکنان پرسپولیس جایی ندارد.

لینک منبع: علیپور: از آقا یحیی ممنونم که اجازه داد پنالتی بزنم! – نیوز

https://www.news.ir/135828/%D8%B9%D9%84%DB%8C%D9%BE%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%82%D8%A7-%DB%8C%D8%AD%DB%8C%DB%8C-%D9%85%D9%85%D9%86%D9%88%D9%86%D9%85-%DA%A9%D9%87-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF/

اخبار ورزشی