عکس| حمایت شجاع از کادرفنی پرسپولیس – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، شجاع خلیل‌زاده مدافع پرسپولیس پس از حواشی ایجاد شده در این باشگاه و اتفاقات پیرامون یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم، با انتشار پستی در اینستاگرام از کادرفنی حمایت کرد.

شجاع در این پست نوشت: درست است که فصل فوتبالی برای ما به پایان رسیده اما راه پرسپولیس همچنان ادامه دارد و ما تا چند روز دیگر باید از نام بزرگ پرسپولیس در رقابت‌های مهم لیگ قهرمانان آسیا دفاع کنیم اما متاسفانه وضعیت ما در این شرایط حساس مشخص نیست. در روزهایی که همه تیم‌ها مشغول آماده‌سازی و تقویت خود و جذب بازیکنان جدید هستند اما از باشگاه‌ ما خبری به گوش نمی‌رسد و این مسیٔله ما بازیکنان و هواداران را هم نگران کرده است. در این روزهای حساس باید مدیریت باشگاه بیشتر از همیشه موقعیت‌های حساسی که به وجود آمده را درک کند تا پرسپولیس تقویت شود. این روزها، روزهای مهم و حساسی برای پرسپولیس است و چه بهتر که مسیٔولان باشگاه تلاش بیشتری کنند تا خیالت کادر فنی بازیکنان و همچنین هواداران که سرمایه اصلی پرسپولیس هستند را راحت کند. وظیفه همه حمایت از کادرفنی و بازیکنان است چرا ما در این سال‌ها همواره نشان داده‌ایم مرد روزهای سخت و کارهای بزرگیم. درست است که برخی‌ها دوست ندارند ما روی آرامش را ببینیم اما پرسپولیس با هوادارانش راه درست را خیلی خوب پیدا می‌کند.

عکس| حمایت شجاع از کادرفنی پرسپولیس

لینک منبع: عکس| حمایت شجاع از کادرفنی پرسپولیس – نیوز

https://www.news.ir/166230/%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B4%D8%AC%D8%A7%D8%B9-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D9%81%D9%86%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3/

اخبار ورزشی