فعلا درباره رحمتی نظر خاصی ندارم – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، پرویز برومند پیشکسوت تیم فوتبال استقلال، درباره شرایط این روز‌های آبی‌پوشان پایتخت و حاشیه‌هایی که حول این تیم را فرا گرفته بود، گفت: به نظر من، ما جای فرهاد مجیدی نیستیم که بخواهیم تصمیم‌گیری کنیم، اما فکر می‌کنم برگشن مربی آبی‌ها کاملا مناسب بود. استقلال یک بازی مهم مقابل تراکتور در فینال جام‌حذفی دارد و باید همه تصمیم‌ها بعد بازی فینال گرفته شود.

او ادامه داد: به نظر من یک دلخوری بین آقای سعادتمند و مجیدی پیش آمده بود و الان هم مسائل حل شده است. من در باشگاه و در نظر فرهاد مجیدی نیستم. مهم این است که برای بازی فینال هیج حاشیه‌ای نباشد و تمام تمرکز تیم روی مصاف با تراکتور باشد و انشاءالله استقلال قهرمان شود.

برومند خاطر نشان کرد: درباره فینال جام حذفی خاطرنشان کرد: استقلال مصاف حساسی با تراکتور دارد و حریف تیم بسیار خوبی است و فکر می‌کنم آبی‌ها کار دشواری مقابل حریف داشته باشد و باید تمام تمرکز خود را به خرج دهند تا مقابل این تیم پیروز میدان شوند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: امیدوارم سیاست‌های باشگاه طوری باشد که شرایط برای فصل آینده هموار و دل هواداران شاد شود.

او در پایان در واکنش به سرمربی شدن مهدی رحمتی در تیم شهرخودرو گفت: من فقط می‌توانم به مهدی رحمتی تبریک بگویم و برای او آرزوی موفقیت کنم و فعلا درباره رحمتی نظر خاصی ندارم.

لینک منبع: فعلا درباره رحمتی نظر خاصی ندارم – نیوز

https://www.news.ir/169681/%D9%81%D8%B9%D9%84%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B1%D8%AD%D9%85%D8%AA%DB%8C-%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85/

اخبار ورزشی