قایدی بازیکن تعیین کننده در بازی با سپاهان است – نیوزبازتاب خبر news.ir

بهتاش فریبا پیشکسوت استقلال درباره دیدار تعیین کننده استقلال و سپاهان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر گفتگویی انجام داده که در ادامه به آن می پردازیم:

*این بازی می تواند تیم دوم جدول را مشخص کند و برای کسب سهمیه آسیایی خیلی مهم باشد.

*سپاهان تیم بسیار خوب، نفرات و مربی بسیار خوبی دارد و امیر قلعه نویی هم آگاهی و اشراف خوبی نسبت به استقلال دارد.

*استقلال هم با بردی که در بازی قبل به دست آورد به دلیل تفاضل گل در رده دوم قرار گرفت و تلاش می کند که رتبه اش را در جدول نگه دارد و این بازی خیلی برایش مهم است.

*استقلال بعد از مدت ها تیمی که می خواست و همه نفراتش را در اختیار دارد. سپاهان هم به جز یکی دو محروم، نفراتش را دارد و بازی آسانی برای دو تیم نمی توان پیش بینی کرد.

*امیدوارم حساسیت بازی روی کیفیت آن تاثیر زیادی نگذارد و یک بازی خوب و تاکتیکی را از دو تیم ببینیم. همیشه این دو تیم بازی جذابی با هم برگزار کرده‌اند.

*مجیدی اکنون همه نفراتش را در اختیار دارد. از ابتدای حضور مجیدی، موانع زیادی سد راه این تیم شکل گرفت اما اکنون هم بازیکنان اصلی و هم ذخیره هایش آماده بازی هستند.

*همیشه می گویند تیمی که نیمکت قوی داشته باشد می تواند موفق باشد و در حال حاضر استقلال در این مورد هم وضعیت مناسبی دارد.

*این بازی های حساس معمولا موقعیت های گل کمی دارند چرا که دعوا وسط زمین است و جنگ اصلی بین هافبک های دو تیم است.

*خط حمله استقلال هم بسیار سرحال است و دیاباته و مطهری در وضعیت خوبی قرار دارند. من احساسم این است که قایدی در این بازی می تواند تعیین کننده باشد.

لینک منبع: قایدی بازیکن تعیین کننده در بازی با سپاهان است – نیوز

https://www.news.ir/131104/%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86-%D8%AA%D8%B9%DB%8C%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D9%BE%D8%A7/

اخبار ورزشی