ماهینی برای پرسپولیس خط و نشان کشید – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، کمتر کسی باور می‌کرد بازیکنی که در نیم‌فصل در لیست مازاد پرسپولیس قرار گرفته بتواند پس از جدایی از جمع سرخپوشان تهرانی خوش بدرخشد، اما این اتفاق افتاد. حسین ماهینی بازیکن خوش‌اخلاق نساجی مازندران کمک شایانی کرد یک شب رؤیایی مقابل فولاد خوزستان با کام‌بک فوق العاده رقم بخورد. جایی که او و هم‌تیمی‌هایش در دل یک بازی جنجالی و پرماجرا در نهایت به سه امتیاز ارزشمندی دست یافتند که می‌تواند در پایان فصل جایگاه مناسبی برای این تیم شکل دهد.
بازیکن سابق پرسپولیس یک پاس گل از روی کرنر داد و روی گل‌های دوم و سوم که از روی پنالتی و ضربه ایستگاهی حاصل شده نیز مؤثر بود. این در حالی است که بازیکنان نساجی تا ۱۶ دقیقه پایانی این مسابقه با نتیجه ۲ بر صفر از مهمان خود عقب افتاده بودند. شاید خوشبین‌ترین هواداران نساجی هم باور نمی‌کردند این تیم بتواند کام‌بک بزند، اما در فوتبال هرگز نباید گفت هرگز! البته به نظر می‌رسید عمده دلیل درخشش این مدافع راست و با تجربه برابر فولاد خوزستان تغییر تاکتیکی مثبت و مؤثر محمود فکری و کادر فنی نساجی مازندران باشد.
پس از ۱۰ نفره شدن تیم فولاد خوزستان، محمود فکری سیستم تیمش را از ۱-۳-۲-۴ به ۳-۴-۳ تغییر داد. او حامد شیری، مجتبی بیژن و مجتبی ممشلی را در خط دفاع نگه داشت و به حسین ماهینی مدافع بوشهری تیمش دستور پیشروی داد. فکری می‌دانست این مدافع با تجربه قدرت ارسال خوبی دارد و می‌تواند در فاز تهاجمی به تیم کمک کند، بنابراین بهترین تصمیم ممکن را گرفت تا حسین ماهینی روی هر ۳ گل تیمش نقش‌آفرینی کرده و به کام‌بک رؤیایی نساجی کمک کند.
حسین ماهینی با درخشش مافوق تصور در دیدار با فولاد خوزستان و در فاصله یک هفته مانده تا بازی با پرسپولیس نشان داد در آمادگی کامل به سر می‌برد. او انگیزه‌های فراوانی هم دارد که به یحیی گل‌محمدی ثابت کند هنوز تمام نشده و… باید منتظر ماند و دید شنبه آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد؟!

لینک منبع: ماهینی برای پرسپولیس خط و نشان کشید – نیوز

https://www.news.ir/129416/%D9%85%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%AE%D8%B7-%D9%88-%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%B4%DB%8C%D8%AF/

اخبار ورزشی