مجیدی ۲ فینال دیگر پیش‌رو دارد – نیوز



بازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، فرهاد مجیدی برای اینکه نشان بدهد بردن سپاهان و قلعه‌نویی چقدر برایش مهم بود، به هر بازیکن استقلال ۲۰۰ دلار پاداش داد! از مدت‌ها قبل همه می‌گفتند مجیدی اگر قلعه‌نویی را ببرد، هم جایگاه خودش را روی نیمکت استقلال مستحکم‌تر می‌کند و هم مانع بازگشت امیر به استقلال می‌شود. مجیدی و شاگردانش در حالی سپاهان را بردند که بیش از یک نیمه ۱۰ نفره بازی کردند و این مسئله ارزش کار آن‌ها را بیشتر کرد. استقلال البته در بازی رفت و در اصفهان بیشتر از تهران مستحق پیروزی بود، ولی به هر حال شنبه‌شب برد ارزشمندی را دشت کرد و با همین برد شانس بسیار بهتری برای کسب سهمیه آسیا و نایب‌قهرمانی لیگ برتر به دست آورد. با تمام این اوضاع مجیدی حتماً می‌داند بازی هنوز تمام نشده و جدال مهم‌تر استقلال با سپاهان در نیمه‌نهایی جام حذفی باقی مانده است، دیداری که می‌تواند سرنوشت استقلال و سپاهان و مجیدی و قلعه‌نویی را عوض کند. استقلالی‌ها حتماً باید آن بازی را هم ببرند تا به نیمه‌نهایی جام حذفی برسند و سپاهان را هم از گردونه رقابت حذف کنند. البته شرایط کلی استقلال این روز‌ها بهتر از سپاهانی است که آشکارا افت کرده و نتیجه نمی‌گیرد. سپاهان از روزی که مقابل پرسپولیس حاضر نشد، دیگر نتوانست آن صلابت گذشته را نشان بدهد. بعد از آن بازی تابش مدیرعامل سپاهان را استعفا دادند و بحث جدایی قلعه‌نویی در پایان فصل رسانه‌ای شد. از آن روز به بعد بود که کانال‌های هواداری و روزنامه‌های اصفهان با قلعه‌نویی زاویه پیدا کردند و خلاصه سپاهان تا امروز کمر راست نکرده و البته فرصت قهرمانی را هم از دست داد و شاید نایب‌قهرمانی را هم از دست بدهد.

استقلال پنج‌شنبه بازی حساسی با شهرخودرو در مشهد دارد و بلافاصله دوشنبه با سپاهان در جام حذفی پیکار می‌کند. در واقع ۲ فینال حساس دیگر پیش روی مجیدی است و اگر سپاهان را ببرد، ۲ فینال دیگر هم در جام حذفی پیش‌رو خواهد داشت. با این حساب فرهاد حتماً می‌داند برای جشن گرفتن زود است. او برخوردی حرفه‌ای با مهدی قایدی داشت و با رفتاری پدرانه او را به آینده امیدوار کرد، اما باید فکری هم برای خط دفاعی شکننده استقلال و افت بازیکنانی، چون وریا غفوری و فرشید اسماعیلی بکند که این دومی خودش هم یادش نیست آخرین بار کی برای استقلال گل زده یا پاس گل داده است!

لینک منبع: مجیدی ۲ فینال دیگر پیش‌رو دارد – نیوز

https://www.news.ir/136527/%D9%85%D8%AC%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%DB%B2-%D9%81%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%E2%80%8C%D8%B1%D9%88-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF/

اخبار ورزشی