مربی استقلال: صنعت نفت را از کار انداختیم – نیوزبازتاب خبر news.ir

مربی استقلال: صنعت نفت را از کار انداختیم

به گزارش خبرورزشی، مجید نامجو مطلق در نشست خبری بعد از دیدار استقلال و نفت آبادان اظهار داشت: خدا را شکر برنده بازی شدیم، مطمئنا از این هفته به بعد بهتر خواهیم شد. جا دارد از بازیکنان تیم تشکر کنم که خیلی زحمت کشیدند. در بازی هفته قبل هم دیدی با وجود برتری در نیمه دوم به گل نرسیدیم، ولی این برد باعث شد تا از نظر روحی روانی سبک‌تر شویم و در بازی‌های بعدی شرایط ما بهتر خواهد شد.

وی افزود: ما فاز بدنسازی را پشت سر می‌گذاریم، به تیم نفت آبادان هم تبریک می‌گویم که زحمت کشیدند، ولی با شناختی که از آن‌ها داشتیم این تیم را راحت از کار انداختیم. در جریان بازی نبض بازی را در اختیار داشتیم و از نظر فنی هم حریف را کنترل کردیم. ما با این سیستمی که امروز اجرا کردیم برد خوبی به دست آوردیم و این برد را به هوادارانی که چند هفته شاهد برد ما نبودند تقدیم می‌کنیم. امیدوارم این روند ما ادامه داشته باشد.

مربی استقلال خاطر نشان کرد: هواداران استقلال باید بدانند غیبت بازیکنان مختلف در این چند هفته به ما ضربه زد و حمایت‌های آن‌ها باید از ما ادامه داشته باشد. از بازیکنان تیم هم تشکر می‌کنم که ۹۶ دقیقه زحمت کشیدند.

وی با اشاره به بازی کردن ۲ بازیکن جوان در تیم استقلال گفت: هم خدامرادی و هم داجلیری امروز در ترکیب ما به میدان رفتند و معتقدم آن‌ها آینده فوتبال ایران هستند. این نفرات قبلا در فهرست تیم ما نبودند، ولی الان چند هفته است در تمرینات ما حضور دارند و امروز هم برای ما بازی کردند و مزد اعتماد ما را دادند. قطعا ما اگر باز هم چنین جوانانی داشته باشیم به آن‌ها اعتماد می‌کنیم، چون آینده متعلق به جوان‌ها است.

نامجومطلق در خصوص اینکه چرا مجیدی در نیمه اول جایگاهش تغییر کرد و ناظر بازی جای او را تغییر داد گفت: من این صحنه را ندیدم و حواسم به بازی بود.

وی در خصوص افت مهدی قائدی نسبت به قبل از تعطیلات و اینکه گفته می‌شود او بازیکن نیم فصل اول نیست عنوان کرد: خیر اینگونه نیست، افت او را قبول ندارم، چون او هفته به هفته بهتر می‌شود. قائدی هم جزو نفراتی بود که تست مرحله اول کرونای او مثبت شد و در اینگونه موارد باید به این نفرات زمان بدهیم. دیدید که غفوری هم برای بازی از ابتدا مشکل داشت، ولی با توجه به نیاز ما برای دقایقی به زمین رفت.

مربی تیم استقلال در خصوص اینکه آیا برنامه دیدار عقب افتاده این تیم اعلام شده یا خیر گفت: نه، هنوز برنامه‌ای به ما اعلام نشده است.

لینک منبع: مربی استقلال: صنعت نفت را از کار انداختیم – نیوز

https://www.news.ir/116507/%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA-%D9%86%D9%81%D8%AA-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA%DB%8C/

اخبار ورزشی