مربی تراکتور: در هفته‌ای که فوتبال شاهد بی‌احترامی بود ما آرامش داشتیم – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، مصطفی صداقت در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال تراکتور مقابل استقلال در فینال جام حذفی فوتبال اظهار داشت: باید بازی فینال را به‌عنوان جشن پایانی داستان فوتبالی فصل ۹۹-۹۸ تعبیر کنیم. خیلی از مربیان و بازیکنان دوست داشتند در مشهد و استادیوم زیبای امام رضا (ع) حضور داشتند و در جشن شرکت می‌کردند. تراکتور این شانس را دارد که براساس لیاقتش اینجا حضور داشته باشد، از نامش دفاع کند و سربلند از زمین خارج شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا کادر فنی تیم تراکتور و ساکت الهامی فشار زیادی را بابت فینال جام حذفی تحمل می‌کنند یا نه، گفت: اصلاً. برخلاف فوتبال ایران که هفته پرتنشی پر از استعفا و بی‌احترامی را سپری کرد، اما ما در تبریز هفته آرامی را پشت سر گذاشتیم که به لطف زنوزی و سهرابی بود. ما هفته خوبی را داشتیم و برنامه‌های الهامی پیاده شد. یک جلسه ناهار با زنوزی داشتیم که خیلی دوستانه بود و ایشان با نهایت احترام در مورد ارکان تیم صحبت کرد.

مربی تیم فوتبال تراکتور در مورد تمهیدات این تیم در صورت کشیده شدن بازی به ضربات پنالتی تصریح کرد: فکر می‌کنم همه از محمدرضا اخباری شناخت دارند که یکی از گلر‌های خوب در زمینه پنالتی گرفتن است. هیچ نگرانی از این بابت نداریم و خاطرمان جمع است.

صداقت درباره برنامه تراکتور برای خط حمله خطرناک استقلال گفت: بعد از ۳۰ هفته از لیگ و چهار بازی جام حذفی، تیم‌ها از همدیگر شناخت کافی را دارند. ما تراکتور هستیم و حتماً تدابیری اندیشیده‌ایم و برنامه‌های خاص خودمان را خواهیم داشت.

وی در پاسخ به این سؤال که حواشی اخیر برای استقلال چقدر روی روند بازی تأثیرگذار خواهد بود، خاطرنشان کرد: درست و حرفه‌ای نیست درباره استقلال صحبت کنیم. امیدوارم فردا خوب، تماشاگرپسند و در خور نام دو تیم و فینال جام حذفی بازی کنیم و تماشاگران لذت ببرند.

مربی تیم فوتبال تراکتور درباره بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) یادآور شد: در کیفیت این ورزشگاه شکی نیست، اما، چون مشهدی هستم می‌دانم چمن ورزشگاه سردسیر است و هر چقدر به سرما نزدیک شویم، کیفیت چمن بهتر می‌شود. اوایل مرداد ماه بود که با تراکتور اینجا آمدیم که کیفیت زمین خراب بود. امیدواریم فردا این‌طور نباشد. ضمن اینکه مشهد در جوار امام رضا (ع) است و همه دوست دارند به این بهانه به مشهد بیایند. برگزاری بازی فینال در مشهد یکی از تصمیمات خوب فدراسیون بود.

صداقت در مورد اظهارات مدیرعامل تراکتور درباره داوری دیدار این تیم برابر استقلال گفت: مدیران در سطح مدیریت صحبت‌های‌شان را انجام می‌دهند. در کل دغدغه تیم‌ها این است که نتایج فوتبالی رقم بخورد. قطعاً این اتفاق می‌افتد و اگر صحبتی می‌شود، بحث دغدغه است. چون فینال جام حذفی را داریم، ممکن است کوچک‌ترین اشتباه زحمت تیم‌ها را به هدر بدهد.

وی در مورد اینکه چرا تراکتور در نقل‌وانتقالات فعالیتی نکرده است و وضعیت رضا اسدی چه خواهد شد، گفت: پس از بازی فینال، حتماً لیست و درخواستی باشد به باشگاه داده می‌شود. تمرکز ما برای بازی فرداست تا سربلند از زمین خارج شویم.

خبرنگاران همچنین سؤالاتی درباره وضعیت احسان حاج‌صفی و رشید مظاهری پرسیدند که مدیررسانه‌ای تراکتور اعلام کرد که بهتر است سؤالات درباره بازی فردا باشد.

لینک منبع: مربی تراکتور: در هفته‌ای که فوتبال شاهد بی‌احترامی بود ما آرامش داشتیم – نیوز

https://www.news.ir/172614/%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%B4%D8%A7%D9%87/

اخبار ورزشی