مطهری: هر چه از غیرت بازیکنان بگویم کم گفته‌ام – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، حمید مطهری دستیار بادانش و خوش‌صحبت یحیی گل‌محمدی هم خیلی در طول بازی جمعه شب برابر نفت مسجدسلیمان حرص و جوش خورد.

بازی سختی را از نفت مسجدسلیمان بردید. فکرش را می‌کردید؟‌
می‌دانستیم نفت مسجدسلیمان دفاع مستحکمی دارد و راحت گل نمی‌خورد. بر همین اساس برنامه‌ریزی کرده بودیم در نیمه اول گل بزنیم، چون می‌دانستیم هر چه بازی جلوتر برود گلزنی سخت‌ترمی‌شود.

بازی رفت را هم که در تهران باخته بودید؟
بله، گفتم که نفت مسجدسلیمان تیم خطرناکی است. تا قبل از این بازی دومین خط دفاع برتر لیگ بود و ما هم می‌دانستیم با چه تیمی طرف هستیم، اما وظیفه خودم می‌دانم موضوعی را با شما درمیان بگذارم.

(با کنجکاوی) چه موضوعی؟
باورتان نمی‌شود، اما برق هتل ما در اهواز قطع و کولر‌ها از کار افتاد. بچه‌ها اغلب تا صبح نتوانستند درست بخوابند و یک‌جور‌هایی گرمازده به مسجدسلیمان رفتیم.

به دلیل فقدان هتل در مسجدسلیمان اول به اهواز رفتید؟
بله و شرایط سختی را متحمل شدیم. با این وجود بازیکنان با تعصب و با غیرت پرسپولیس بدون غرولند و بهانه گیری فقط برای برد وارد زمین شدند و به آنچه می‌خواستند رسیدند. هر چه از غیرت این بازیکنان بگویم کم گفته‌ام!

به خاطر همین هم یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از پایان بازی گفت که دست بازیکنانم را می‌بوسم؟
دقیقاً همین‌طور است. واقعاً این بچه‌ها غیرتمند و استوار هستند. این شخصیت قهرمانی اجازه نمی‌دهد به خاطر گرمای هوا، قطعی برق یا کولر بهانه گیری کنند. بهانه این بچه‌ها برای فوتبال بازی کردن فقط و فقط قهرمانی است.

روی صحنه پنالتی نفتی‌ها اعتراضی نداشتید. پنالتی درست بود؟
توپ به دست سیدجلال خورد که به نظرم روی یک اشتباه گروهی در سازماندهی دفاعی بود. البته رادوشویچ جهت ضربه پنالتی را خوب تشخیص داد ولی بدشانسی آورد. توپ به پای رادو خورد ولی داخل دروازه رفت.

مهدی عبدی جوان هم گل زیبا و سختی زد؟
این جوان‌ها باید قدر موقعیت فعلی خود را بدانند. در پرسپولیس فرد مطرح نیست. همه برای یک هدف می‌جنگند و شما می‌بینید یک بازیکنی مثل سیدجلال حسینی با حرفه‌ای‌گری تیم را به جلو هُل می‌دهد. ما یک تیم خوب هستیم و خوشحالم موقعیت‌های پرسپولیس توسط مهدی و علیپور تبدیل به گل شد.

جشن قهرمانی هم گرفتید، اما انگار یک چیزی کم داشت؟
دقیقاً همین طور است. جشن قهرمانی فقط و فقط در حضور هواداران معنا پیدا می‌کند. دوست داریم و داشتیم این قهرمانی را با حضور طرفداران دوست‌داشتنی و با معرفت پرسپولیس جشن بگیریم، اما کرونا اجازه نداد. هر چند خوب می‌دانیم دعای هواداران پرشمار پرسپولیس بدرقه راه قهرمانی ما بود.

لینک منبع: مطهری: هر چه از غیرت بازیکنان بگویم کم گفته‌ام – نیوز

https://www.news.ir/126002/%D9%85%D8%B7%D9%87%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%B1-%DA%86%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A8%DA%AF%D9%88%DB%8C%D9%85-%DA%A9%D9%85-%DA%AF/

اخبار ورزشی