موقعیت خراب‌کنی که آقای گل شد! – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، طارمی به همراه پیزی، مهاجم بنفیکا بیشترین گل زده را در این فصل از بازی‌ها داشته‌اند. این خیلی اتفاق عجیبی نیست، حتی اگر قرار باشد مهاجم بنفیکا به خاطر تعداد دقایق کمتر حضور در زمین به عنوان نفر اول گلزنان مطرح شود. مهدی طارمی زاده شده که آقای گل شود. او این فضا را در لیگ برتر ایران هم تجربه کرده است.
مهاجم تیم ملی در زمره مهاجمانی است که علاوه بر استفاده از موقعیت‌هایی که دیگر بازیکنان برای او خلق می‌کنند خود ایجاد موقعیت می‌کند؛ شاید در این بین برخی از موقعیت‌ها را خراب کند، اما همواره نام این مهاجم بوشهری به عنوان یک مهاجم گلزن مطرح است و بدون شک با آغاز خوبی که در لیگ برتر پرتغال داشته فصل آینده حضور در ترکیب تیم بزرگ‌تری را تجربه خواهد کرد و چه بسا فصل آینده شاهد گلزنی‌های متعدد او در لیگ قهرمانان اروپا باشیم.
مهدی که وارد سن ۲۸ سالگی شده در سال‌های اخیر خیلی در بازی‌های ملی به اندازه بازی‌های باشگاهی به چشم نیامده و این به خاطر شیوه تدافعی تیم ملی بوده که اجتناب‌ناپذیر بود. بازی در برابر تیم‌هایی، چون آرژانتین، اسپانیا و پرتغال شیوه دفاعی را می‌طلبید که البته مهدی در این شیوه هم فرامین مربی را به خوبی در زمین پیاده کرد، به طوری که در بازی با پرتغال و در ثانیه‌های پایانی وقتی یک موقعیت طلایی نصیب او شد نای گل زدن نداشت، اما در ادامه به نظر می‌رسد مهدی طارمی را در تیم ملی هم یک مهاجم گلزن ببینیم، به خصوص در این برهه از زمان که تیم ملی برای صعود به جام جهانی نیازمند پیروزی‌های قاطع در برابر حریفانش است.
بنفیکا یا پورتو، دورتموند یا المپیک مارسی؛ تفاوتی نمی‌کند. ریوآوه مهدی طارمی را به این نتیجه رساند مهاجمی که کارش گل زدن است می‌تواند در هر لیگی خودش را نشان داد، چه لیگ برتر ایران و چه لیگ برتر پرتغال. فوتبال زبان مشترک هم ملت‌هاست و در همه جای این کره خاکی برد فوتبال با گل به دست می‌آید؛ یعنی همان کاری که مهدی می‌کند. بدون شک این همه ظرفیت‌های مهدی نیست. طارمی می‌تواند در ادامه و با تداوم این گل‌ها آقای گلی را در لیگ‌های معتبر تجربه کند.

لینک منبع: موقعیت خراب‌کنی که آقای گل شد! – نیوز

https://www.news.ir/131609/%D9%85%D9%88%D9%82%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8%A8%E2%80%8C%DA%A9%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D9%84-%D8%B4%D8%AF/

اخبار ورزشی