نادری: قهرمانی پرسپولیس مبارک همه به ویژه هانی، هانا و بیرانوند – نیوزبازتاب خبر news.ir

نادری: قهرمانی پرسپولیس مبارک همه به ویژه هانی، هانا و بیرانوندبه گزارش خبرورزشی، مدافع ملی‌پوش پرسپولیس اخیراً اقدام جالب توجهی برای یک همکار رسانه‌ای انجام داد. حرکتی که در روزگار امروز جای خوشحالی و مباهات دارد و نشان می‌دهد چهره‌های جوان با رفتار‌های پهلوانی می‌توانند اتفاقات مهمی را در حوزه اخلاق رقم بزنند.

نادری جوان که می‌تواند الگویی برای ستارگان عالم ورزش باشد، اخیراً در پستی در اینستاگرام خود از همگان درخواست کرده بود به یاری علی‌اصغر فیض‌آبادی عزیز، همکار قدیمی ما در رسانه‌ها و روزنامه خبرورزشی بیایند تا او که در بیمارستان است بتواند با طی دوران درمانش مرخص شود.

وقتی دیروز با نادری تماس گرفتیم تا درباره کار بزرگش از او بپرسیم، تمایلی به صحبت نداشت و به صورت مختصر به خبرورزشی گفت: من کاری نکرده‌ام و هیچ علاقه‌ای به صحبت در این باره ندارم. پستی که گذاشتم یک کار دلی و قلبی بود و به حرمت مو‌های سپید آقای فیض‌آبادی انجام شد. این کمترین کاری بود که می‌شد برای یک فرد رسانه‌ای شریف و زحمتکش انجام داد. وقتی می‌بینم همکاران شما در رسانه‌ها چطور در هر شرایطی زحمت می‌کشند و تلاش می‌کنند زبانم از هرگونه صحبت دیگر قاصر می‌شود. امیدوارم همه دوستان رسانه‌ای در صحت و سلامت کامل باشند و به ویژه در شرایط فعلی که این ویروس در حال گسترش است بدون مشکل فعالیت‌شان را ادامه بدهند. سایر ارگان‌ها هم باید هوای این قشر زحمتکش را داشته باشند و از آنان حمایت‌های لازم را انجام دهند.

وی درباره اینکه در هفته گذشته مهیای حضور در ترکیب پرسپولیس در دیدار مقابل فولاد شده بود، اما در این مسابقه در جمع سرخپوشان حضور نداشت عنوان کرد: در دو هفته گذشته پزشکان خیلی تلاش کردند و از آن‌ها سپاسگزارم. با این وجود با توجه به اینکه می‌خواهم به صورت کامل مهیای بازی شوم و در واقع عجله نکنم از آقایحیی اجازه گرفتم تا پس از آمادگی کامل در خدمت تیم باشم. به هر حال هرچه خدا بخواهد همان می‌شود.

نادری درباره مسجل شدن قهرمانی پرسپولیس گفت: از شادی هواداران واقعاً از ته دل خوشحالم. دوست دارم قهرمانی پرسپولیس را به عنوان عضو کوچکی از این خانواده بزرگ به هواداران، پیشکسوتان عزیز و هانی و هانا نوروزی نازنین و علیرضا بیرانوند تقدیم کنم.

لینک منبع: نادری: قهرمانی پرسپولیس مبارک همه به ویژه هانی، هانا و بیرانوند – نیوز

https://www.news.ir/119324/%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%B1%DB%8C-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%87%D9%85%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D9%88%DB%8C/

اخبار ورزشی