نامجومطلق: ثابت شد بدنسازی ما مشکلی ندارد – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، استقلال دوباره سر و شکل خوبی در لیگ برتر پیدا کرده و حالا روز‌های بسیار سرنوشت‌سازی را پیش روی خود می‌بیند. جدال با سپاهان در چارچوب لیگ برتر و جام‌حذفی می‌تواند سرنوشت آبی‌پوشان برای فصل آینده را به طور کامل رقم بزند. دقیقاً به همین خاطر است که نامجومطلق تأکید دارد تمام دیدار‌های باقی‌مانده تا انتهای فصل برای آبی‌پوشان حکم فینال را دارند.

بدنسازی بدون مشکل
طی روز‌های گذشته انتقاداتی به شکل بدنسازی استقلال صورت می‌گرفت ولی پیروزی مقابل صنعت نفت در آبادان و پارس جنوبی در جم با توجه به گرمای فراوان و شرجی فوق العاده این دو شهر نشان داد بدنسازی ما مشکلی نداشته است و بچه‌ها به خوبی از عهده مسابقه در شرایط دشوار برآمدند. شاید گفتن این حرف‌ها از نظر برخی افراد تکرار مکررات باشد ولی بیمار شدن بازیکنان ما واقعاً برای استقلال دردسر‌های بزرگی درست کرد. به جرأت می‌توانم بگویم در هر مسابقه ۴ بازیکن اصلی را به دلیل کرونا و مصدومیت در اختیار نداشتیم و همین مسئله برای کادر فنی دردسر‌های بزرگی درست می‌کرد. تازه براساس موارد علمی، بازیکنانی که جواب آزمایش کرونا آن‌ها مثبت درمی‌آید، پس از طی کردن دوران قرنطینه باید دو هفته هم استراحت مطلق داشته باشند ولی ما به خاطر کمبود بازیکن مجبور بودیم از آن‌ها استفاده کنیم و این بچه‌ها با غیرت و تعصب مردانه پای کار آمدند.

آرزوی سلامتی
سلامتی از فوتبال مهم‌تر است به همین خاطر برای امیر قلعه‌نویی عزیز، همبازی خوب خودم در همین تیم استقلال آرزوی سلامت می‌کنم و امیدوارم دیگر سر و کارش به بیمارستان نیفتد. این روز‌ها سالگرد قهرمانی استقلال در آسیاست و امیر هم در آن تیم حضور داشت و به اتفاق یکدیگر قهرمانی در بنگلادش را جشن گرفتیم. دلم نمی‌خواهد به هیچ عنوان او را روی تخت بیمارستان ببینم.

فینال
بازی شنبه برای ما حکم فینال را دارد. البته قبلاً گفته‌ام و باز هم تأکید می‌کنم تمام دیدار‌های باقی‌مانده لیگ برتر و جام‌حذفی برای استقلال مثل فینال است، چون نتیجه آن در تعیین وضعیت ما نقش حیاتی ایفا می‌کند. کاملاً بدیهی است که سپاهان حریف قابل احترامی محسوب می‌شود، اما جدا از این تیم، سایر رقبا نیز فارغ از اینکه نامشان چه باشد، در این شرایط برای ما فوق العاده مهم هستند و باید تمام دیدار‌های باقی‌مانده خودمان را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

قربانی کردن لیگ
کاملاً بدیهی است که جام‌حذفی اهمیت فوق العاده زیادی دارد و قبلاً نیز در گفتگو با خبر ورزشی تأکید کردم آن مسابقات به نوعی حکم یک راه میانبر برای رسیدن به لیگ قهرمانان آسیاست ولی به هیچ عنوان رقابت‌های لیگ برتر را فدای جام‌حذفی نمی‌کنیم، چون مسابقات لیگ هم اهمیت فوق العاده زیادی دارد و هرگز نباید آن‌ها را از دست داد. هر دو جبهه برای استقلال مهم است. هم قهرمانی در جام‌حذفی و هم نایب‌قهرمانی در لیگ برتر.

تمدید قرارداد شیخ
در حال حاضر همه تمرکز ما روی مسابقات باقی‌مانده استوار شده، اما هواداران تردید نداشته باشند که حتماً کادر فنی و مدیریتی برای حفظ مهره‌های کلیدی نهایت تلاش خودشان را به کار می‌بندند. قطعاً آقای مجیدی در این رابطه با مدیرعامل محترم باشگاه هماهنگ است. در مورد بحث تمدید قرارداد شیخ دیاباته و نگرانی هواداران هم باید بگویم این بازیکن جزو مهره‌های بسیار خوب ما در این فصل تلقی می‌شود و امیدوارم قراردادش برای فصل آینده تمدید شود. قطعاً سرمربی و مدیرعامل استقلال در این رابطه تدابیر لازم را اتخاذ خواهند کرد.

لینک منبع: نامجومطلق: ثابت شد بدنسازی ما مشکلی ندارد – نیوز

https://www.news.ir/130655/%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%AC%D9%88%D9%85%D8%B7%D9%84%D9%82-%D8%AB%D8%A7%D8%A8%D8%AA-%D8%B4%D8%AF-%D8%A8%D8%AF%D9%86%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D8%A7-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D9%86%D8%AF%D8%A7/

اخبار ورزشی