نامه‌ای که به فیفا فرستادید را حتما پس بگیرید! – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، اگر یادتان باشد، بازی تیم های پارس جنوبی و استقلال به دلیل ابتلای چند بازیکن استقلال به ویروس کرونا و انجان نشدن سفر این تیم به عسلویه لغو شد.

پس از ارجاع پرونده به کمیته انضباطی اما هومن افاضلی سرمربی وقت پارس جنوبی که خیلی هم آن روز ناراحت بود گفت: من به عنوان مربی پارس جم باید بگویم که ما تحت هیچ شرایطی بازی مجدد با استقلال نمی‌کنیم و حتی اگر سه امتیاز را به استقلال هدیه کنند بازهم ما با استقلال بازی نمی‌کنیم. تکلیف بازی از نظر من روشن است و مجموعه پارس جم نیز همین فکر را می‌کند که باید باتوجه به مستندات رای محکم صادر شود. اگر لازم باشد من شخصا این کیس را به فیفا می‌برم و با وکیلم در خارج از کشور صحبت کردم و ایشان یک نامه اولیه به فیفا زده و منتظر مستندات بیشتر است که پرونده را تکمیل کند و به فیفا بفرستد.

اگرچه افاضلی خیلی زودتر از آنچه تصور می‌کنید از پارس جنوبی جدا شد و به پیشنهادش در ماشین سازی تبریز پاسخ مثبت داد و احتمالا فرصت پیدا نکرد پرونده شکایت از استقلال و فدراسیون فوتبال را در فیفا دنبال کند.

افاضلی البته در مصاحبه‌ای که قبلا منتشر و اینجا دوباره بازنشر شد گفته بود وکلیش نامه اولیه را به فیفا زده و منتظر مستندات بیشتر است! ظاهرا او باید به همان وکلیش زنگ بزند و بگوید نامه ای که به فیفا ارسال کرده را پس بگیرد؛ چون اولا کمیته استیناف هم به برگزاری بازی رای داد و در واقع آنچه کمیته انضباطی گفته بود را تاکید کرد؛ در ثانی افاضلی دیگر سرمربی پارس جنوبی نیست که برای این تیم تصمیم بگیرد و البته این نوع تصمیم‌سازی‌ها هم برعهده مدیریت باشگاه است نه آقای سرمربی!

ضمن اینکه سیروس پورموسوی سرمربی فعلی پارس جنوبی امروز در مصاحبه‌ای اعلام کرد به احترام فوتبال و رای صادره، تیمش در دیدار با استقلال به میدان خواهد رفت.

لینک منبع: نامه‌ای که به فیفا فرستادید را حتما پس بگیرید! – نیوز

https://www.news.ir/127331/%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D9%81%DB%8C%D9%81%D8%A7-%D9%81%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7-%D9%BE%D8%B3/

اخبار ورزشی