نشست ویژه برای میزبانی ایران در جام ملت‌ها: التماس تفکر! – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، به دنبال اعلام رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر قرار گرفتن ایران در میان کاندیداهای میزبانی جام ملت های آسیا ۲۰۲۷ و به دنبال جلسات مقدماتی گذشته در این باره، امروز نخستین نشست ستاد مربوط در سالن اجتماعات روابط عمومی فدراسیون با حضور دبیرکل و تعدادی از مسولان فدراسیون فوتبال برگزار شد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: سال‌ها قبل تر،زمانی ما برای میزبانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ میزبان شده بودیم و همین موضوع باعث شد در حوزه زیر ساخت و ورزشگاهها بخشی از نواقص را برطرف کنیم و حتی در این امر مهم توسعه دهیم. به طور مشخص در این فرآیند با اهمیت به تعامل، حمایت، هماهنگی و همکاری در بخش‌های مختلف کشور نیاز داریم.

در ادامه این نشست، مدیر بین‌الملل فدراسیون فوتبال گزارشی درباره اقدامات صورت گرفته فدراسیون در هفته های اخیر و پس از اعلام رسمی کاندیداتوری میزبانی ایران در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ و همچنین مراحل آتی ارائه کرد و مقرر گردید بخش‌های مرتبط با توجه به فرجه زمانی کنفدراسیون فوتبال آسیا، مدارک مورد درخواست این نهاد را که در قالب نظرخواهی برای فدراسیون‌های کاندیدا ارسال شده ظرف روزهای آتی به واحد بین الملل ارائه دهند.

گفتتنی است، فدراسیون‌های کشورهای قطر، هند، ازبکستان، ایران و عربستان ۵ کشوری هستند که درخواست رسمی خود را برای میزبانی جام ملت‌های ۲۰۲۷ به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده‌اند.

***

جالب است؛ فدراسیونی که در حال حاضر مشکلات متعدد مالی دارد، با جریمه ۱۸۰ میلیاردی مارک ویلموتس و تیم وکلای خبره‌اش مواجه شده و تیم ملی نیز اوضاع و احول مناسبی برای صعود به جام جهانی ندارد، وضعیت ورزشگاه‌ها و امکانات سخت‌افزاری هم این است به طوری که حتی پول نداریم دستگاه مخصوص VAR بخریم با چه رو یا حتی انگیزه‌ای می‌خواهد میزبان جام ملت‌های آسیا شود؟

اینجاست که باید بگوییم التماس تفکر لطفا، التماس تفکر!

لینک منبع: نشست ویژه برای میزبانی ایران در جام ملت‌ها: التماس تفکر! – نیوز

https://www.news.ir/163415/%D9%86%D8%B4%D8%B3%D8%AA-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%85%D9%84%D8%AA/

اخبار ورزشی