نعمتی: امسال یکی از بهترین پرسپولیس‌های تاریخ بود – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، سیامک نعمتی در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در خصوص قهرمانی پرسپولیس برای چهارمین سال متوالی گفت: خدا را شکر که توانستیم چهارمین قهرمانی متوالی را جشن بگیریم. این در حالی است که ما ۴ هفته زودتر روی کاغذ قهرمان شدیم، اما از ۸ هفته قبل از پایان لیگ این قهرمانی مشخص بود. ما بعد از شروع دوباره بازی‌ها وضعیت خیلی خوبی داشتیم.

بازیکن شماره ۸۸ پرسپولیس تصریح کرد: فکر می‌کنم تیم ما امسال یکی از بهترین پرسپولیس‌های تاریخ بود و امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد. ما برای جام حذفی برنامه داریم و به دنبال قهرمانی مجدد در این بازی‌ها هستیم. البته حضور در لیگ قهرمانان آسیا هم پیش‌روی ما قرار دارد و انشالله در این بازی‌ها هم سربلند از زمین بیرون بیاییم تا در این روز‌های سخت که مردم مشکلات زیادی دارند، دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

وی در خصوص انتخابش به عنوان بهترین هافبک سال ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا در نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا ادامه داد: خب خوشبختانه اتفاق خیلی خوبی برای من رخ داد و این اتفاق خوب انتخابم به عنوان بهترین هافبک آسیا در سال ۲۰۱۸ بود. واقعا اتفاق فوق‌العاده‌ای بود. این در حالی است که بازیکنان خوبی در این نظرسنجی حاضر بودند. آن سال برای من و پرسپولیس خیلی سال خوبی بود و حتی به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدیم.

نعمتی افزود: دست همه کسانی که به من در این نظرسنجی رای دادند را می‌بوسم. از همه کسانی که در این نظرسنجی از من حمایت کردند ممنونم. این افتخار و عنوان خیلی خوبی برای من بود و خوشحالم که هواداران پرسپولیس خوشحال شدند. شک ندارم هواداران از این اتفاق خیلی خوشحال هستند. آن‌ها پیام‌های زیادی در این‌باره به من دادند و این موضوع مرا دلگرم‌تر کرد. از همه آن‌ها ممنون هستم و انشالله این روند را در بازی‌های آینده باز هم تکرار کنم.

نعمتی در خصوص آخرین وضعیت خودش افزود: با توجه به امتیازگیری تیم و از آنجایی که کادرفنی از من رضایت دارد می‌دانم که روند خیلی خوبی دارم و باز هم به پرسپولیس در ادامه راه کمک کنم. مهمترین موضوع برای همه ما موفقیت و برد پرسپولیس است تا هواداران شاد شوند. امیدوارم روند خوبم را در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا ادامه دهم تا باز هم باعث موفقیت‌های پرسپولیس شوم.

بازیکن شماره ۸۸ پرسپولیس در خصوص بازی با ذوب‌آهن و مراسم اهدای جام قهرمانی خاطرنشان کرد: ما این هفته بازی سختی داریم، اما قرار است بعد از بازی جام قهرمانی را به ما بدهند. جای هواداران در ورزشگاه خیلی خالی است. ما دوست داشتیم در کنار آن‌ها جام قهرمانی را بالای سر ببریم و کنار هم جشن بگیریم، اما به دلیل شرایط فعلی امکان این موضوع نیست. مهمترین موضوع حفظ سلامتی همه مردم است، اما انشالله در فرصتی مناسب این جشن را در کنار هواداران بگیریم. با ادامه روند خوبی که داریم جشن‌های دیگری خواهیم داشت که امیدوارم بتوانیم در کنار هواداران این موفقیت‌ها را جشن بگیریم.

لینک منبع: نعمتی: امسال یکی از بهترین پرسپولیس‌های تاریخ بود – نیوز

https://www.news.ir/135498/%D9%86%D8%B9%D9%85%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%84-%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3%E2%80%8C%D9%87/

اخبار ورزشی