نکونام: تصور می‌کردم تیمم بالای جدول باشد – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، جواد نکونام در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم سه امتیاز این بازی را از آن خود کنیم. جایگاه ذوب‌آهن در جدول اینجا نیست. در ابتدای فصل با توجه به نفرات و تیمی که توسط آذری بسته شده بود واقعاً تیم پرقدرت و خوبی بودند و ما جایگاه بالای جدول را برای این تیم تصور می‌کردیم، ولی به‌هرحال فوتبال است و هر اتفاقی در آن رخ می‌دهد.

وی در ادامه افزود: بازی‌های ذوب‌آهن را زیاد دیده بودم، اما اگر این تیم همه بازی‌هایش را به این شکل انجام می‌داد، قطعاً جزو هفت تیم اول لیگ بود. امروز ذوبی‌ها یک بازی پرفشار با دفاع فوق‌العاده فشرده داشتند که فقط بازی را نبازند. شما می‌دانید این تیم در بازی با پیکان چهار گل و مقابل ماشین‌سازی هم دو گل دریافت کرده بود. ذوب‌آهن در برخی‌ بازی‌ها خیلی خوب دفاع کرده، ولی هجومی هم بازی کرده است. با این حال امروز دیدید که این تیم بسته بازی می‌کرد و فقط دو نفر از بازیکنان‌شان جلو می‌آمدند تا کار ما را سخت کنند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ادامه داد: تبریک می‌گوییم به بازیکنان تیم و از آقای آذری تشکر می‌کنم که واقعاً زحمات زیادی برای ما کشیده‌ است. باید قدر این مدیران را بیشتر بدانیم. شرایط آب و هوایی روی کیفیت بازیکنان با توجه به اینکه ما هنوز تعداد محدودی بازیکن داریم، تأثیر گذاشته بود. ما احمد عبدالله‌زاده را به دلیل شرایط بدنی تعویض کردیم که متأسفانه بازیکن جانشین او هم مصدوم شد.

وی خاطر نشان کرد: مجتبی نجاریان هنوز به فرم ایده‌آل نرسیده و تیم هم هنوز به شرایط ایده‌آل برنگشته است. بازی سنگینی را بردیم. در این شرایط آب و هوایی کسب پیروزی خیلی سخت است. تشکری ویژه از اعضای کادر فنی‌ام دارم که واقعاً زحمت کشیده‌اند. الان مربی بدنساز هم کنارمان نیست. این برد را تقدیم می‌کنم به آقای آذری که برای ما واقعاً زحمت کشیده است, چون این بازی برای در کورس ماندن ما خیلی مهم بود.

لینک منبع: نکونام: تصور می‌کردم تیمم بالای جدول باشد – نیوز

https://www.news.ir/123600/%D9%86%DA%A9%D9%88%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%B5%D9%88%D8%B1-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%AA%DB%8C%D9%85%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%84-%D8%A8/

اخبار ورزشی