نکونام: کرونا باعث شد شکست بخوریم – نیوزبازتاب خبر news.ir

نکونام: کرونا باعث شد شکست بخوریم

به گزارش خبرورزشی، جواد نکونام پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در هفته بیست‌و‌پنجم لیگ برتر اظهار داشت: شرایط بازی طوری نبود که ما حتی بخواهیم به فکر بازی باشیم. ما به حدی بازیکن کرونایی داشتیم و به اندازه‌ای کرونا به ما ضربه زد که تمام تیم ما این ویروس را گرفتند و رد کردند. تمام تعویض‌های ما کسانی بودند که روز گذشته تست‌شان منفی شد و توانستند بازی کنند، چون اصلاً بازیکنی نداشتیم که بازی کنیم. ما تمرینات‌مان را با جوانان برگزار کردیم،، چون اصلاً نفری برای تمرین نداشتیم. ما از روزی که شروع کردیم تا الان ۲۷، ۲۸ نفر از تیم‌مان کرونا گرفتند و رد کردند و مطمئناً همین داستان ادامه هم دارد.

وی افزود: تیم ما از این موضوع خیلی ضربه خورد. شما دیدید تا جایی که تیم‌مان جان داشت و بدنی مشکلی نداشتیم خوب بازی کردیم. تعویض‌هایی که کردیم هم مجبور شدیم از بازیکنانی استفاده کنیم که نمی‌خواستیم از آن‌ها استفاده کنیم. شرایط بدی برای ما بعد از کرونا رقم خورده است و متأسفانه تیم از شرایط آرمانی فاصله گرفته است.‌ای کاش این بازی و بازی‌های دیگر در زمانی بود که تیم‌مان وضعیت خوبی داشت. شما تیم ما را دیدید، ما شرایط بدنی خوبی داشتیم، ولی امروز واقعاً تیم‌مان افتاد، چون توان بچه‌ها همین بود و ویروس کرونا بچه‌ها را اذیت کرده بود و باعث شد شکست بخوریم. چاره‌ای نداریم و مجبوریم بازی کنیم، ولی امیدوارم برای بازی‌های بعد بازیکنان‌مان را داشته باشیم. همین الان هفت بازیکن ما با مربی اسپانیایی‌مان در اهواز تمرین می‌کنند تا ببینیم می‌توانیم آن‌ها را به بازی بعد برسانیم یا خیر.

لینک منبع: نکونام: کرونا باعث شد شکست بخوریم – نیوز

https://www.news.ir/117637/%D9%86%DA%A9%D9%88%D9%86%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D8%B9%D8%AB-%D8%B4%D8%AF-%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D8%AE%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%85/

اخبار ورزشی