نیکبخت: امیدوارم فصل آینده یک لیگ عادلانه داشته باشیم – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، علیرضا نیکبخت در خصوص شرایط این روز‌های استقلال اظهار داشت: استقلال شرایط سختی را پشت سر می‌گذارد و تغییراتی که در طول فصل اتفاق افتاده باعث شد این تیم زمان را از دست بدهد و عقب بیافتد و در ادامه هم کار برای جبران سخت شد.

وی افزود: در شرایط بعد از کرونا نباید از تیم‌ها انتظار کار تاکتیکی داشت چرا که سطح آمادگی بازیکنان مثل سابق نیست و همه در چند هفته اول به دنبال این بودند که مصدوم نشوند و همین که تیم زیاد مصدوم ندهد باید خدا را شکر کرد. استقلال هم به خاطر همین نتوانست ۲-۳ هفته نتایج خوبی کسب کند و از کورس کمی عقب افتاد.

پیشکسوت فوتبال در مورد برتری استقلال مقابل صنعت نفت گفت: بازی خوبی بود و استقلال توانست ۳ امتیاز مهمی کسب کند. صنعت نفت از تیم‌های خوب کشور است و برتری مقابل آن‌ها در آبادان در این شرایط آب و هوا واقعاً کار ارزشمندی است و به فرهاد و بازیکنان تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم از این به بعد استقلال روی ریتم خودش بیافتد و در ادامه نتایج خوبی کسب کند.

نیکبخت در مورد شکست سپاهان مقابل تراکتور هم توضیح داد: بازی خوبی بود و هر دو تیم برای بردن وارد زمین شدند، ولی تراکتور توانست از تجربه بازیکنانش استفاده بهتری کند و ۳ امتیاز را کسب کند. جنگ بالای جدول برای سهمیه و نایب قهرمانی حسابی داغ است و همین موضوع حساسیت بازی را بالا برده بود. البته همانطور که گفتم نمی‌شود مثل قبل از تعطیلات انتظار کار تاکتیکی آنچنانی از تیم‌ها داشت.

وی در مورد اینکه پرسپولیس در یک قدمی قهرمانی چهارم قرار دارد هم گفت: نظر خاصی ندارم. لیگ امسال شرایط عجیب و غریبی داشت و کرونا هم آمد و این وسط تاثیر خودش را گذاشت و باعث شد لیگ به هیچ وجه به شکل اصولی برگزار نشود و برای همین نمی‌توان خیلی در مورد آن اصولی و تاکتیکی صحبت کرد. امیدوارم فصل بعد شرایط بهتر باشد و البته شرایط برابری در لیگ شاهد باشیم.

پیشکسوت استقلال در مورد اینکه چرا فکر می‌کند شرایط امسال نابرابر بود هم توضیح داد: از هر جهت حساب کنید شرایط لیگ امسال نابرابر بود و استقلال از همان ابتدا تا الان مشغول جنگیدن در جبهه‌های مختلف بوده و با چیز‌های زیادی مقابله کرده است. امیدوارم فصل بعد یک رقابت تاکتیکی و فنی را شاهد باشیم.

نیکبخت در مورد اینکه آیا باید به مجیدی فرصت داده شود یا نه هم گفت: بله به نظرم باید به فرهاد هم فرصت ۳ ساله داده شود تا بتواند برنامه هایش را پیاده کند و تیم را به موفقیت برساند. قبل از این هم هروقت استقلال به سرمربیانش فرصت داده نتیجه آن را دیده است و نباید با عجله سرمایه سوزی شود.

وی در پایان اظهار داشت: جا دارد فوت مرحوم سهیل گوهری را هم به خانواده‌اش تسلیت بگویم. من آن خدا بیامرز را نمی‌شناختم و فقط دورادور تعریفش را شنیده بودم، ولی از خبر فوتش خیلی ناراحت شدم. از مردم خواهش می‌کنم کرونا را جدی بگیرند و رعایت کنند.

لینک منبع: نیکبخت: امیدوارم فصل آینده یک لیگ عادلانه داشته باشیم – نیوز

https://www.news.ir/117090/%D9%86%DB%8C%DA%A9%D8%A8%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D9%84%DB%8C%DA%AF-%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%84%D8%A7/

اخبار ورزشی