وقتی پول نداریم نباید بازیکن و مربی خارجی بگیریم – نیوزبازتاب خبر news.ir

وقتی پول نداریم نباید بازیکن و مربی خارجی بگیریم

به گزارش خبرورزشی، صادق ورمرزیار درباره بازی استقلال مقابل صنعت نفت آبادان گفت: استقلال نسبت به بازی‌های قبلی در آبادان بهتر بازی کرد که این امر هم به دلیل بازگشت برخی بازیکنان در فاز هجومی به ترکیب اصلی بود.

وی ادامه داد: فرشید اسماعیلی با بازی خوبی که انجام داد موقعیت‌های زیادی را برای مهاجمان تیم ایجاد کرد. شیخ دیاباته هم نشان داد به مرور به روز‌های خوبش نزدیک می‌شود. ارسلان مطهری نیز در دقایقی که در زمین حضور داشت، مثمرثمر بود.

ورمرزیار افزود: وقتی تیمی در فاز هجومی عملکرد خوبی داشته باشد نتیجه هم می‌گیرد. با بازگشت دیاباته و اسماعیلی به ترکیب تیم و آمادگی سایر بازیکنان، آبی‌پوشان موقعیت‌های زیادی خلق کردند و دو گل هم زدند. نکته حائز اهمیت این است که گلی هم دریافت نکردند، هرچند کار دفاعی تیم هم ایراداتی داشت و کادر فنی باید برای رفع آن تلاش کند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال درباره شرایط آبی‌پوشان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: با توجه به نتایج سایر تیم‌ها و اینکه آبی‌پوشان یک بازی عقب‌افتاده هم دارند، این تیم شانس خوبی برای کسب سهمیه آسیا دارد. شاگردان مجیدی اگر بازی که مقابل صنعت نفت انجام دادند در بازی‌های باقیمانده هم به نمایش بگذارند می‌توانند موفق به کسب سهمیه شوند.

وی در مورد بدهی‌های باشگاه استقلال، احتمال محرومیت این باشگاه و اینکه مدیران استقلال اعلام کرده‌اند که خطری باشگاه را تهدید نمی‌کند، خاطرنشان کرد: امیدوارم که حرف‌های مسئولان باشگاه صحت داشته باشد و محرومیتی برای استقلال به وجود نیاید. به نظر من وقتی باشگاه‌های ما پول ندارند نباید مربی و بازیکن خارجی به خدمت بگیرند. باشگاه‌های ما پول زیادی به بازیکنان خارجی پرداخت می‌کنند که اکثرشان کیفیت لازم را ندارند، در صورتی که می‌توانیم پول چند بازیکن بی‌کیفیت را صرف یک بازیکن خوب کنیم تا بتواند کار را برای تیم در بیاورد. استقلال اگر محروم شود شاید مجبور به استفاده از جوانانش شود و به قول معروف نان بازویش را بخورد و دست از هزینه‌های هنگفت برای جذب بازیکن خارجی بردارد.

ورمرزیار همچنین یادآور شد: استقلال در دو سال گذشته مجبور شد با شفر و استراماچونی قطع همکاری کند که هزینه‌های زیادی برای باشگاه در پی داشت. این هزینه‌های هنگفت را می‌توانیم برای آکادمی و بازیکنان جوان تیم صرف کنیم. در چند سال گذشته بازیکنان جوان زیادی به تیم اضافه شدند و در صورت قرار گرفتن در ترکیب تیم می‌توانند قابلیت‌های‌شان را نشان دهند. به نظر من کادر فنی باید در این چند بازی از جوان‌تر‌ها استفاده کند تا تجربه کسب کنند. شاید همین جوان‌ها در جام حذفی و فصل آینده به کار تیم بیایند.

بازیکنان پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد عملکرد فرهاد مجیدی اظهار کرد: در حال حاضر نباید درباره عملکرد فنی مجیدی صحبت کنیم. الان همه باید از سرمربی تیم حمایت کنند تا تیم نتیجه بگیرد. در پایان فصل می‌توانیم نسبت به نتایج تیم عملکرد مجیدی را قضاوت کنیم.

لینک منبع: وقتی پول نداریم نباید بازیکن و مربی خارجی بگیریم – نیوز

https://www.news.ir/120376/%D9%88%D9%82%D8%AA%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D9%84-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D9%86%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86-%D9%88-%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B1/

اخبار ورزشی