٧۵ درصد لیست گل‌محمدی جذب شد – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، علی رغبتی پس از جلسه هیات‌مدیره پرسپولیس اظهار کرد: در چند روز خیر طبق لیستی که داده بودند با بازیکنان مد نظر مذاکره کردیم و ٧۵ درصد راه را رفته‌ایم. احتمالا تا قبل از لیگ قهرمانان آسیا، یک یا دو بازیکن دیگر به جمع ما اضافه می‌شود.

وی درباره احتمال بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه پرسپولیس هم گفت: نباید پنجره بسته شود. ما موضوع را دنبال می‌کنیم چون نباید پرسپولیس‌ با محرومیت روبه‌رو شود. امروز هم مقدمات یک پرداخت دیگر فراهم می‌شود.

رغبتی درپاسخ به این سوال که با توجه به مالکیت فدراسیون فوتبال بر ساختمان باشگاه پرسپولیس آیا امکان دارد به خاطر بدهی به شستا، این ساختمان مصادره شود، گفت: دو دانگ این ساختمان مربوط به باشگاه پرسپولیس است و مابقی در مالکیت فدراسیون فوتبال است. پرسپولیس املاکی دارد که قبلاً توفیف شده بود و الان به پرسپولیس برگشته است. اگر ساختمان فعلی مصادره شود، به یکی از آن ساختمان‌ها نقل مکان می‌کنیم.

وی درباره وضعیت بشار رسن هم گفت: با این بازیکن توافق کردیم و موضوع تامین ارز هم حل شده تا به زودی قرارداد ببندیم.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس همچنین درباره وضعیت علیپور هم گفت: با این بازیکن گفت‌وگوی مقدماتی خوبی داشتیم که دور از انتظار بود. قرار است تا فردا روی پیشنهاد باشگاه فکر کنند و جواب بدهند.

او درباره اینکه آیا باشگاه پرسپولیس تمایل به جذب رشید مظاهری دارد یا خیر، گفت: او بازیکن تراکتور است و اگر قرار به جذب باشد به صورت رسمی درخواست می‌دهیم.

لینک منبع: ٧۵ درصد لیست گل‌محمدی جذب شد – نیوز

https://www.news.ir/172289/%D9%A7%DB%B5-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%DA%AF%D9%84%E2%80%8C%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D8%B4%D8%AF/

اخبار ورزشی