«پرسپولیس» و «هاشمی‌نژاد» قهرمان لیگ شنا شدند – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، پس از جلسه کمیته فنی شنا درباره تعیین تکلیف لیگ برتر ۱۳۹۸، پایان لیگ شنا اعلام و تیم‌های برتر معرفی شدند. مرحله پایانی رقابت‌های لیگ برتر شنا سال ۱۳۹۸ به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و تعطیلی استخر‌ها به توصیه ستاد مبارزه با کرونا در ورزش نیمه کار ماند.

در همین راستا با تصمیم و آرای اکثریت اعضای کمیته فنی شنا ضمن اعلام پایان هفدهمین دوره لیگ شنا جام خلیج فارس سال ۱۳۹۸ تیم‌های پرسپولیس و شهید هاشمی نژاد مشترک به مقام اول و تیم نفت تهران به دوم و تیم کیان گلستان به مقام سوم دست یافتند.

حمید اسکندریون، ریس کمیته فنی شنا ضمن اعلام خبر دلیل این تصمیم را بدین شرح توضیح داد: با نظر به اختلاف نزدیک ۱۵ امتیازی این دوتیم در مجموع دو مرحله برگزار شده و امکان جبران این امتیاز در مرحله سوم و همچنین کسب مقام اول تیم شهید هاشمی نژاد مشهد در مرحله اول و مقام اول تیم پرسپولیس در مرحله دوم باعث رقابت نزدیک این دو تیم شده بود.

با این شرایط کمیته فنی شنا جهت رعایت اصول رقابت وعدالت و حفظ حقوق تیم‌ها این تصمیم را با اکثریت آرا اتخاذ کرد.
نتیجه نهایی هفدهمین دوره مسابقات شنا باشگاه‌های کشور۱۳۹۸ جام خلیج فارس:
۱-پرسپولیس و شهید هاشمی نژاد مشهد مشترک مقام اول
۲-نفت تهران با امتیاز ۲۰۹۶
۳-کیان شنا گلستان با امتیاز ۱۸۸۹
۴-هتل آپارتمان کوروشکرمانشاه با امتیاز ۱۸۸۴
۵-مقاومت با امتیاز ۱۸۵۳
۶-آکادمی ۹ دی و آزادی با امتیاز ۱۷۸۸
۷-عقاب نهاجا با امتیاز ۱۴۴۴
۸-نفت امیدیه با امتیاز ۱۲۸۹
۹-توسعه شنای البرز با امتیاز ۱۱۷۴

لینک منبع: «پرسپولیس» و «هاشمی‌نژاد» قهرمان لیگ شنا شدند – نیوز

https://www.news.ir/134881/%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D9%88-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D9%86%DA%98%D8%A7%D8%AF-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%84%DB%8C%DA%AF/

اخبار ورزشی