پورعلی گنجی به زبون چینی چی میشه؟ – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، مرتض پورعلی گنجی بعد از یک پرواز طولانی، وقتی در چین صبح تازه ای را شروع می کند، دلش می گیرد و یادی از گذشته ها می کند. مرتضی در اینستاگرام نوشت:

بعد از یک سفر طولانی، صبح که از خواب پا شدم همه چیزبرخلاف عادت این چندسال چینی بود. سال ۲۰۱۶ از چین به قطر رفتم اما انگار از یک دوربرگردان توی مسیر برعکس افتادم؛ متفاوت با دو و نیم سال در السد و یک و نیم فصل در العربی که بهترین خاطرات باشگاهی را برای من رقم زده است.‎ بخاطر احساس خوبی که همیشه در قطر داشتم، می‌توانم بگویم که این کشور سرزمین دوم من است. از بازی در لیگ ستارگان و استفاده از امکانات بی‌نظیر این کشور همیشه لذت بردم و هیچ‌وقت احساس غربت نکردم چراکه قطری‌ها با من مثل یک هموطن خود برخورد می‌کردند.من برای ادامه حضور در خلیج فارس هم از دو تا از تیمهایی قطری پیشنهاد داشتم و می‌توانستم چند فصل دیگر در قطر بمانم ولی فکر کردم بهتر است که یک مقدار آب و هوا را تغییر دهم و فضای متفاوتی را تجربه کنم؛ چیزی که در آینده به من کمک خواهد کرد. خوشبختانه انتقالم صرفه مالی خوبی برای باشگاه داشت و این یک جدایی موقت، اما رُمانتیک از فوتبال قطر خواهد بود ‎اما به امید دیدار دوباره و تجدید خاطرات خوب در حاشیه جنوبی خلیج فارس؛ جایی که خاطرات خوب و محبت‌هایش فراتر از تصور و مثال زدنی است.
‎راستی مرتضی پورعلی گنجی به زبون چینی چی میشه؟!

پورعلی گنجی به زبون چینی چی میشه؟

لینک منبع: پورعلی گنجی به زبون چینی چی میشه؟ – نیوز

https://www.news.ir/164398/%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%B9%D9%84%DB%8C-%DA%AF%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D8%A8%D9%88%D9%86-%DA%86%DB%8C%D9%86%DB%8C-%DA%86%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%87%D8%9F/

اخبار ورزشی