پوکر قهرمانی در تاریخ فوتبال ایران ماندگار خواهد بود – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، کمال کامیابی‌نیا در خصوص شرایط سرخپوشان در آستانه رسیدن به چهارمین قهرمانی متوالی لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر که شرایط خیلی خوبی داریم و در جدول هم در صدر قرار گرفتیم. بعد از آغاز دوباره بازی‌ها که به دلیل کرونا تعطیل شده بود در چهار بازی ۱۲ امتیاز گرفتیم و موقعیت خود را در صدر جدول تثبیت کردیم. به هر حال حضور در چهار قهرمانی متوالی لذت زیادی دارد و خوشحالم که من بخشی از این چهار قهرمانی متوالی بودم چرا که بسیار حس لذت بخشی دارد.

وی در خصوص اینکه حس رسیدن به چهار قهرمانی متوالی در لیگ برتر چیست و او جزء هفت بازیکنی است که در تاریخ فوتبال ایران توانسته‌اند به چنین موفقیتی برسند افزود: واقعاً حس غیرقابل توصیفی دارد. ما هر سال که جام را بالای سر بردیم برای هواداران تلاش کردیم و خاطرات خیلی خوبی داریم. در این سال‌ها خاطرات زیادی برای ما خلق شده و فکر می‌کنم فقط سپاهان بود که سه قهرمانی داشت، اما حالا این ما هستیم که چهار بار قهرمان می‌شویم. این مسئله در تاریخ فوتبال ایران ماندگار خواهد بود.

بازیکن شماره ۱۱ تیم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که همیشه می‌گویند حفظ قهرمانی از قهرمان شدن سخت‌تر است و رمز موفقیت پرسپولیس چه بود که توانست با انگیزه بالا چهار قهرمانی متوالی بیاورد ادامه داد: واقعاً همین است. اگر به گذشته فلاش‌بک بزنیم می‌بینید که با آمدن آقای برانکو شخصیت تیمی پرسپولیس بسیار بهتر شد و ما قهرمان شدن را یاد گرفتیم. خوشبختانه در این سال‌ها اسکلت اصلی تیم حفظ شده و بازیکنان چند سال است که کنار هم بازی می‌کنند. همین جا‌به جا نشدن زیاد بازیکنان در این موضوع تاثیر زیادی داشت و از طرف دیگر بازیکنانی که بعدا به ما اضافه شدند خیلی خوب در شرایط تاکتیکی تیم جا افتادند.

کامیابی‌نیا در مورد اینکه شایعه برگزار نشدن جشن قهرمانی پرسپولیس مطرح شده افزود: وقتی بازی‌ها برگزار می‌شود و در همه جای دنیا تیم‌های قهرمان جشن می‌گیرند چرا برای پرسپولیس نباید چنین اتفاقی رخ بدهد؟ الان به دلیل کرونا هواداران به ورزشگاه نمی‌آیند و به نظرم سازمان لیگ می‌تواند با یک برنامه‌ریزی خوب جشن قهرمانی را برگزار کند. ما از اینکه هواداران را در ورزشگاه نمی‌بینیم ناراحتیم، اما با برگزاری یک جشن شیک، همه می‌توانند از قهرمانی پرسپولیس لذت ببرند.

وی در مورد اینکه آیا علاوه بر قهرمانی در لیگ برتر، پرسپولیس به دنبال زدن رکورد‌های جدید در فوتبال ایران خواهد بود یا نه گفت: به هر حال پنج بازی و پانزده امتیاز تا پایان فصل باقی مانده؛ هر چند که ما دوست داریم همه این ۱۵ امتیاز را بگیریم. این را هم در نظر بگیرید که همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس با دو برابر توان بازی می‌کنند، اما برنده شدن در وجود بازیکنان پرسپولیس قرار دارد و این یک امتیاز مثبت برای ما محسوب می‌شود. امیدوارم از ۵ بازی آینده ۱۵ امتیاز را بگیریم و قهرمان شویم. ما به دنبال رکورد زدن و رکورد شکستن نیستیم، اما اگر همین ۱۵ امتیاز را بگیریم خود به خود همه رکورد‌ها را جابجا می‌کنیم. در حال حاضر همه فکر و ذکر ما بازی با نفت مسجدسلیمان و برنده شدن در این بازی است و به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.

لینک منبع: پوکر قهرمانی در تاریخ فوتبال ایران ماندگار خواهد بود – نیوز

https://www.news.ir/121903/%D9%BE%D9%88%DA%A9%D8%B1-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%A7%D9%86/

اخبار ورزشی