پیروانی: در نیم‌فصل دوم دروازه‌ها کوچکتر می‌شود! – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، افشین پیروانی درباره پیروزی یک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل فولاد در هفته بیست‌و‌پنجم لیگ برتر اظهارداشت: فولاد تیم خوبی بود و زحمت زیادی کشید، اما ما هم پرسپولیس هستیم و به لطف خدا و زحمت بچه‌ها و کادر فنی سه امتیاز بازی را گرفتیم و به چهارمین قهرمانی‌مان نزدیک‌تر شدیم. از هواداران‌مان هم تشکر می‌کنم. آنها کنار ما نیستند، اما دعای خیرشان همیشه با ماست. در یکی دو بازی آینده هم سعی می‌کنیم با امتیازاتی که به دست می‌آوریم قهرمانی‌مان مسجل شود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد کسب یک هزارمین امتیاز این تیم در لیگ برتر نیز تصریح کرد: برد همیشه لذت‌بخش است. به خصوص زمانی که در باشگاهی مثل پرسپولیس که میلیون‌ها هوادار دارد باشد. در این مواقع آدم افتخار می‌کند که در چنین باشگاه بزرگی پرورش پیدا کرده و قهرمانی به دست آورده است. ان‌شاءالله باشگاه پرسپولیس چندین هزار امتیاز دیگر با همدلی ارکان باشگاه به دست بیاورد، چون لیاقت پرسپولیس این است که چندین بار این افتخار برایش تکرار شود.

پیروانی در مورد اینکه در صورت پیروزی مقابل نفت مسجدسلیمان قهرمانی پرسپولیس مسجل خواهد شد، گفت: تمام بازی‌های ما سخت است. به قول معروف در نیم‌فصل دوم دروازه‌ها کوچک‌تر و امتیاز گرفتن سخت می‌شود. شما وضعیت ما را نگاه نکنید که خدا را شکر خوب است، در نیم‌فصل دوم برخی تیم‌ها می‌خواهند سهمیه بگیرند، برخی دیگر می‌خواهند سقوط نکنند و برخی دیگر هم به دنبال قهرمانی هستند. این موضوع کار را سخت می‌کند. ضمن اینکه انگیزه تیم‌ها برابر تیم قهرمان چندین برابر می‌شود. تیم‌ها زحمت می‌کشند و قابل احترام هستند، ولی ما بازی به بازی جلو می‌رویم و هدف‌مان در هر بازی برد و دفاع از نام بزرگ پرسپولیس است. مطمئن باشید هر بازی برای ما حکم فینال را دارد و برای برد به زمین می‌رویم. پیشاپیش هم چهارمین قهرمانی را به هواداران که سرمایه اصلی باشگاه هستند، تبریک می‌گویم. ان‌شاءالله سالیان سال بتوانیم در باشگاه پرسپولیس برای آنها قهرمانی بیاوریم.

وی در واکنش به شایعاتی که درباره جشن قهرمانی پرسپولیس مطرح می‌شود، توضیح داد: باور کنید این چیزی که می‌گویم شعار نیست. من به نمایندگی از بازیکنان، کادرفنی و باشگاه پرسپولیس این حرف را می‌زنم. جشن قهرمانی در کنار هواداران لذت دارد. وقتی که استادیوم پر باشد، شادی مضاعف می‌شود. ان‌شاءالله تا روزی که ما قهرمان می‌شویم اتفاقاتی بیفتد که یکسری از هواداران بتوانند به ورزشگاه بیایند. در نهایت به دنبال این هستیم که به بهترین نحو جشن را برگزار کنیم، چون سال سختی را پشت سر گذاشتیم. در باشگاه پرسپولیس همه به دنبال این بودیم که لیگ ادامه پیدا کند. خیلی کارشکنی‌ها هم صورت گرفت، ولی همه دست به دست هم دادیم تا لیگ ادامه پیدا کند و قهرمان شویم. در نهایت هم الان جام قهرمانی است که هر لحظه به ما نزدیک‌تر می‌شود.

لینک منبع: پیروانی: در نیم‌فصل دوم دروازه‌ها کوچکتر می‌شود! – نیوز

https://www.news.ir/119370/%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%DB%8C%D9%85%E2%80%8C%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%DA%A9%D9%88%DA%86/

اخبار ورزشی