کارنامه مجیدی با نایب قهرمانی «قبول» می‌شود – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، استقلال امسال مشکلاتی داشت که تقریباً هیچ تیمی نداشت. از نظر تعداد مصدومان و کرونایی‌ها که آبی‌ها رکورد زدند و ماجرای رفتن استراماچونی هم مسلماً لطمه زد به خصوص که استقلال سه هفته هم سرمربی نداشت و در همان سه هفته کلی امتیاز از دست داد.

فرهاد مجیدی به قول دیاباته وقتی سرمربی استقلال شد که کمتر کسی حاضر به ریسک بود. مشکل اصلی، اما این بود که فرهاد اسکلت اصلی تیمش را نداشت و هر هفته ۵، ۶ بازیکن نبودند. بعد هم که استقلال آمد هماهنگ شود ناگهان بحث کرونا پیش آمد و… با تمام این اوصاف استقلال در لیگ و جام حذفی سپاهان را برد و تا حدی خود را بالا کشید به طوری که اگر امشب شاهین بوشهر را ببرد یا حتی مساوی کند می‌تواند نایب قهرمان شود و این عنوان برای فرهاد مجیدی که به هر حال سال‌های اول سرمربیگی را سپری می‌کند قابل قبول است و می‌توان به آینده استقلال با او امیدوار بود.

مجیدی البته در کوران مسابقات اشتباهاتی هم داشت که حتماً باید درصدد رفع آن‌ها باشد. او اگر می‌خواهد برای طولانی‌مدت روی نیمکت استقلال بنشیند باید جلوی بازیکن‌سالاری بایستد و همان‌طور که خودش گفت این مسئله را در تیم جا بیندازد که نام استقلال از هر بازیکنی بزرگتر است. فرهاد هنوز کم‌تجربه است، ولی در این مدت نشان داده که مایه‌های مربیگری را دارد و می‌توان روی آینده‌اش حساب کرد. البته در کنار مسائل فنی استقلال باید روی مسائل مدیریتی هم کار کند. آن‌ها مدام درگیر یکسری شکایت‌ها، پرونده‌ها و کسر بودجه‌ها هستند که خب این تقصیر مجیدی نیست، ولی اگر حل نشود می‌تواند روی کار او و بازیکنان هم تأثیر بگذارد.

مجیدی بعد از نایب قهرمانی احتمالی لیگ کار سختی در جام حذفی دارد، چون توقعات هواداران استقلال بالاست و انتظار دارند پرسپولیس را ببرد و جام بگیرد. او روزی که سرمربی تیم بزرگ استقلال شد باید فکر این توقعات را می‌کرد و حتماً با آن کنار آمده است. هواداران استقلال بعد از ناکامی‌های چند ساله تیم‌شان در لیگ برتر حالا به کمتر از بردن پرسپولیس و فتح جام حذفی راضی نمی‌شوند و این مسئله‌ای است که کادر فنی استقلال حتماً می‌دانند.

لینک منبع: کارنامه مجیدی با نایب قهرمانی «قبول» می‌شود – نیوز

https://www.news.ir/155714/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%AC%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%A8-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%82%D8%A8%D9%88%D9%84-%D9%85/

اخبار ورزشی