کامیابی‌نیا: ۹۵ درصد قهرمان لیگ هستیم – نیوزبازتاب خبر news.ir

کامیابی‌نیا: ۹۵ درصد قهرمان لیگ هستیم

به گزارش خبرورزشی، کمال کامیابی‌نیا پس از جلسه با مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره پیروزی تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم تا به اینجا امتیازات لازم را جمع کنیم و هواداران را خوشحال کنیم. پنج بازی و ۱۵ امتیاز دیگر باقی مانده و شرایط به گونه‌ای است که به احتمال ۹۵ درصد قهرمان لیگ هستیم.

وی افزود: به‌هرحال تیم‌های دیگر هم با یکدیگر بازی دارند، اما در پنج بازی آینده تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بهترین نتایج را کسب کنیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره مسائل مالی و ناراحتی برخی بازیکنان نیز توضیح داد: به‌هرحال مشکلات مالی وجود دارد و همیشه بوده است، اما باید کمی صبوری کنیم. مدیریت باشگاه تلاش خود را می‌کند. به‌هرحال در حال توافق با باشگاه هستیم و باید با باشگاه راه بیاییم. دیر یا زود دارد، اما در نهایت پرداختی‌ها انجام می‌شود. الان بازیکنان و مربیان خارجی سابق تیم هم شکایت کرده‌اند که باید این موضوع هم حل شود. باشگاه تمام این ها را مدیریت می‌کند اما امیدوارم به نحوی باشد که دلهره و ترس بین هواداران به وجود بیاید.

کامیابی نیا در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی نیز بیان کرد: نمی‌توان قولی داد. تنها قولی که می دهیم این است که تمام تلاشمان را می کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم و هواداران را خوشحال کنیم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود برخی بازیکنان مانند بشار رسن احتمال دارد در پایان فصل از پرسپولیس جدا شوند، گفت: همان‌طور که گفتم پنج بازی در لیگ و دو بازی هم در جام حذفی مانده است. امیدوارم تا آن زمان مشکلات بچه‌ها حل شود. همه مشکلات با صحبت حل می‌شود. اکثر بازیکنان ما قرارداد دارند و امیدوارم بازیکنی را از دست ندهیم. به نظرم مشکل بشار هم حل خواهد شد و او در پرسپولیس راحت است.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار روز جمعه این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان، یادآور شد: به‌هرحال بازی در مسجدسلیمان سخت است و باید تمرکز داشته باشیم تا با تاکتیک‌هایی که گل‌محمدی می‌گوید بتوانیم پیروز شویم.

لینک منبع: کامیابی‌نیا: ۹۵ درصد قهرمان لیگ هستیم – نیوز

https://www.news.ir/119851/%DA%A9%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C%E2%80%8C%D9%86%DB%8C%D8%A7-%DB%B9%DB%B5-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%84%DB%8C%DA%AF-%D9%87%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%85/

اخبار ورزشی