کرمانی‌مقدم: قبول دارم خط حمله استقلال از پرسپولیس بهتر است – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، مرتضی کرمانی‌مقدم ستاره جنجالی تیم فوتبال پرسپولیس بود. بازیکنی که در دربی‌ها، همیشه عالی کار می‌کرد و مورد تمجید طرفداران تیم سرخپوش پایتخت بود هر چند در یکی از دربی‌ها به خاطر تعویض، از کوره دررفت و پیراهن پرسپولیس را پاره کرد و برای همیشه از این تیم جدا شد، اما می‌گوید سرخپوشان این بار هم برنده از زمین خارج می‌شوند و استقلال را از جام حذفی، کنار می‌زنند.
کرمانی‌مقدم به خبرورزشی گفت: «از لحاظ روحی، پرسپولیس شرایط بهتری نسبت به استقلال دارد. در بازی قبلی مقابل سایپا هم، عالی بازی کرد، اما استقلال هم بازی خودش در بوشهر و مقابل شاهین را برد. الان هر دو تیم خوب هستند، اما ترازوی برد در دربی به سود پرسپولیس سنگین‌تر است. تیم ما روحیه خیلی خوبی دارد و می‌تواند با کسب برد در دربی به فینال برسد.»
از او پرسیدیم شرایط خط حمله تیم استقلال با حضور ستاره‌هایی، چون شیخ دیاباته، مهدی قایدی، ارسلان مطهری و… بهتر به نظر می‌رسد، اما پرسپولیس این شرایط ایده‌آل را ندارد که این‌طور پاسخ داد: «این موضوع را قبول دارم که خط حمله استقلال قوی‌تر است، اما ما در کنار بازیکنانی مثل علی علیپور، مهاجمان جوان دیگری مثل مهدی عبدی داریم که جوان، اما باانگیزه و آینده‌ساز هستند. در ضمن این موضوع را فراموش نکنید که مهاجمان استقلال بهتر و قوی‌تر هستند، اما نقطه قوت پرسپولیس خط میانی و هافبک‌های تیم است. ترابی، امیری، بشار، نوراللهی، کامیابی‌نیا و… همه آن‌ها عالی هستند. یک جوان را هم به بازی گرفتند به اسم سعید حسین‌پور که او هم خوب و پرقدرت بازی کرد. ما طوری بازی می‌کنیم که هافبک‌ها هم در حمله حضور داشته باشند و هر کدام‌شان، فرصت گلزنی پیدا کنند. آن جلو هم علیپور سرحال باشد، چه بهتر.»
کرمانی‌مقدم در مورد سرنوشت تیم در آینده هم گفت: «هر کس نظری دارد، اما من فکر می‌کنم اسکلت تیم باید همین‌طور دست نخورده باقی بماند. بهتر است همه بازیکنان را حفظ کنند ولی تیم باید تقویت شود. مثلاً در خط حمله و دروازه، نیاز مبرمی به جذب بازیکن داریم. البته دیگر بازیکن خارجی هم نمی‌توانند به تیم بیاورند. الان خط هافبک و دفاع پرسپولیس عالی است و نباید به آن دست بزنند. فقط یک دروازه‌بان و چند مهاجم می‌خواهیم تا تیم برای موفقیت در آسیا آماده شود.»

لینک منبع: کرمانی‌مقدم: قبول دارم خط حمله استقلال از پرسپولیس بهتر است – نیوز

https://www.news.ir/160004/%DA%A9%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%E2%80%8C%D9%85%D9%82%D8%AF%D9%85-%D9%82%D8%A8%D9%88%D9%84-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D8%AE%D8%B7-%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7/

اخبار ورزشی