کعبی: در این یک فصل مربیگری به اندازه ١٠ سال پیر شدم – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، تیم فولاد خورستان در هفته پایانی لیگ برتر و در حساس‌ترین دیدار برای کسب سهمیه آسیایی موفق شد تراکتور را شکست دهد و بعد از سال‌ها با ایستادن در رتبه سوم جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورد. از همین‌رو فرصتی دست داد تا با حسین کعبی مدافع سابق تیم ملی و دستیار جواد نکونام در فولاد گفت‌وگویی انجام دهیم که در ادامه می‌خوانید.

حسین‌جان سهمیه آسیایی مبارک‌تان باشد!
ممنون از لطف شما. مبارک همه هواداران فولاد و البته مردم محروم و مظلوم خوزستان باشد. خیلی خوشحالم زحمات کادر فنی، مدیریت و بازیکنان نتیجه داد و فولاد بعد از سال‌ها آسیایی شد. واقعاً تیم ما شایسته کسب سهمیه بود و حتی می‌توانستیم زودتر آن را قطعی کنیم ولی خب یکسری اشتباهات داوری باعث شد کار به روز آخر بکشد ولی خوشحالم شرمنده مردم اهواز نشدیم.

بازی با تراکتور چطور بود؟
دیدار بسیار سختی بود. آن‌ها تیم خوبی دارند و مثل ما برای گرفتن سهمیه تلاش می‌کردند. خدا را شکر زود به گل رسیدیم و توانستیم از آن خوب محافظت کنیم و با مدیریت بازی ۳ امتیاز را بگیریم. واقعاً بازی مقابل تراکتور برای ما حکم مرگ و زندگی داشت و در مجموع بازی بسیار سختی بود.

تجربه مربیگری چطور بود؟
خب من امسال اولین فصل مربیگری‌ام را پشت‌سر گذاشتم. شاید باورتان نشود ولی به اندازه یک عمر گذشت. در همین یک فصل به اندازه ١٠ سال حرص خوردم و پیر شدم. واقعاً مربیگری خیلی سخت‌تر از دوران بازی است و استرس زیادی به آدم می‌دهد. باید از جواد نکونام هم تشکر کنم که به من اعتماد کرد و خوشحالم با یک گروه کاملاً فوتبالی کار کردم که برایم لذت‌بخش بود.

برای فصل آینده چه برنامه‌ای داری؟
واقعاً چیزی نمی‌دانم. فعلاً استراحت می‌کنم تا ببینم در آینده چه پیش خواهد آمد.

در مورد پرونده ویلموتس چه نظری داری؟
اجازه بدهید من حرفی نزنم. خدا را شکر کلی کارشناس خوب در فوتبال داریم و آن‌ها در این موارد حرف بزنند، بهتر است.

لینک منبع: کعبی: در این یک فصل مربیگری به اندازه ١٠ سال پیر شدم – نیوز

https://www.news.ir/160040/%DA%A9%D8%B9%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%A8%DB%8C%DA%AF%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D9%A1%D9%A0/

اخبار ورزشی