کفاشیان: تنم لرزید، گفتم نکند پول ویلموتس را ما باید بدهیم! – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، علی کفاشیان با تاکید بر اینکه مخالف مصادره اموال هیئت رئیسه و رئیس سابق فدراسیون است، مطرح بودن منافع جیبی و شخصی در قرارداد ویلموتس را رد کرد و گفت: فدراسیون باید تلاش کند تیم ملی به جام جهانی برود و پول ویلموتس را در بیاورد!
***
* ویلموتس اگر خوب جواب می داد و کارش ادامه داشت، مشکلی نداشتیم. خیلی از مربیان در آمدن و رفتنشان به ایران مشکلاتی ایجاد می کنند. اگر مربی کارش را می کرد و خوب جلو می رفت، الان هم مربی بود. مشکلی پیش آمد که خیلی دست فدراسیون نبود. بخشی از آن به خاطر تحریم ها و بلوکه شدن پول های ایران در آنطرف آب مربوط بود. اینها را باید مدنظر قرار داد. بدتر از آن هم این است که وقتی پول در داخل وجود دارد نمی تواند آنرا به سرمربی بدهد. فدراسیون نتوانست به خاطر تحریم، پول ها را بدهد. کارلوس کی روش با ما راه می آمد و به نحوی حل می کردیم ولی ویلموتس زیر بار نرفت. بحث دیگر قرارداد است که خیلی اهمیت دارد. وقتی برای کی روش قرارداد می بستیم، خودم تخصص نداشتم ولی با متخصص حقوقی که در دادگستری کار می کرد و زبان انگلیسی هم می دانست، چک کردیم.
 
*شاید کسانی که قرارداد را دیده اند از نظر حقوقی مسلط نبوده اند. قراردادی که به فارسی می بندیم یک بحث است ولی در قرارداد با زبان انگلیسی، باید حتما وکلای مسلط به حقوق بین الملل باشند.
 
*با مسئله ای که الان پیش آمده مشخص است که … نمی دانم چه استدلالی پشتش بوده است و حقوقی فدراسیون باید پاسخ بدهند. این اتفاق خیلی بدی است و فدراسیون و فوتبال را اذیت می کند و صدمه می زند. باید دست به دست هم بدهیم مشکل را حل کنیم. الان دیگر وقت انتقاد نیست. من این را احساس نکردم منابع جیبی یا شخصی باشد. در این مسئله، منافع جیبی کم است.
 
* تنم لرزید گفتم نکند ما باید پول ویلموتس را بدهیم. وقتی شما یک جنسی می خرید، ممکن است خراب در بیاید. اگر خوب باشد که همه «به به و چه چه» می کنند. اینطوری نیست که خود هیئت رئیسه این پول را بدهند. اول باید این قضیه را حل کنیم و با وکلای قوی تر به رای فیفا اعتراض کنیم.
 
*مسئولان فدراسیون پولی ندارند که بدهند. من قاضی نیستم ولی با این نظر هم موافق نیستم. فوتبال خودش درآمد دارد. فدراسیون ۵ – ۶ میلیون یورو آنطرف دارد. شاید از این پول هم کم کنند. فدراسیون باید تلاش کند تیم ملی برود جام جهانی تا پولش را در بیاورد و بدهد! جوان هستند کار می کنند و پولش را می دهند.
 
* متهم این پرونده ویلموتس است! مثل خیلی جاها که سر ما را می بُرند، باید بایستیم. 

لینک منبع: کفاشیان: تنم لرزید، گفتم نکند پول ویلموتس را ما باید بدهیم! – نیوز

https://www.news.ir/153171/%DA%A9%D9%81%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%86%D9%85-%D9%84%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D8%AF%D8%8C-%DA%AF%D9%81%D8%AA%D9%85-%D9%86%DA%A9%D9%86%D8%AF-%D9%BE%D9%88%D9%84-%D9%88%DB%8C%D9%84%D9%85%D9%88/

اخبار ورزشی