کلیه‌های سرژیک شروع به کار کرد – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، هواداران استقلال، فوتبال‌دوستان ارامنه و به طور کلی جامعه فوتبال ایران همچنان نگران وضعیت سرژیک تیموریان هستند؛ هافبک اسبق تیم امید و استقلال که به واسطه تصادف شدید در بیمارستان بستری شده است. البته خوشبختانه عصر دیروز پیرامون آخرین وضعیت سرژیک خبر امیدوارکننده‌ای به گوشمان رسید.

به کار افتادن کلیه‌ها
یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های کادر پزشکی معالج سرژیک تیموریان، از کار افتادن کلیه‌های او بود که آن‌ها را مجور به دیالیز کرد ولی خوشبختانه خبر‌های رسیده حکایت از آن دارد که کلیه‌های سرژیک طی ۴۸ ساعت گذشته به صورت محدود کارشان را دوباره آغاز کرده‌اند و همین مسئله نشانه خوبی تلقی می‌شود، چون می‌تواند باعث دفع سموم شود. از طرف دیگر، پزشکان تأکید دارند اگر بدن سرژیک بتواند مقاومت کند، ریه‌ها و دنده‌های آسیب‌دیده او به صورت خود به خود ترمیم خواهد شد.

نگرانی از بابت دیابت
پزشکان نگران افزایش قند خون سرژیک هستند و از این مسئله می‌ترسند که دیابت طی روز‌های بستری بودن تیموریان برایش دردسرساز شود. مشکلی که امیدواریم بدن این بازیکن قدیمی بتواند مقابل آن هم مقاومت کند.

تماس قدیمی‌های آرارات
بازیکنان قدیمی آرارات این روز‌ها به طور مداوم با خانواده تیموریان در تماس هستند و وضعیت سرژیک را جویا می‌شوند. حتی تعدادی از آن‌ها که خارج از کشور زندگی می‌کنند نیز به طور جدی پیگیر وضعیت او شده‌اند.

لینک منبع: کلیه‌های سرژیک شروع به کار کرد – نیوز

https://www.news.ir/119185/%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%DA%98%DB%8C%DA%A9-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AF/

اخبار ورزشی