گل‌محمدی: دیاباته هم بازیکن بزرگی است هم انسانی بزرگ – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس درباره مسائل مختلف در کنفرانس خبری امروز صحبت کرد که بخش‌های مهم این نشست رسانه‌ای را با هم می خوانیم:

*باید مقداری تقسیم انرژی کنیم تا بازیکنان را به شرایط بازی با استقلال برسانیم و هم استراحت کافی داشته باشند. برنامه‌ریزی خیلی سخت است. فردا هم تا جایی که بتوانیم از تمام قدرت پرسپولیس استفاده می‌کنیم تا سایپا را ببریم.

*می‌دانیم سایپا با توجه به وضعیتی که در جدول دارد دنبال کسب امتیاز است و مقابل ما پرتلاش خواهد بود. بازیکنان سایپا برای کسب امتیاز از پرسپولیس انگیزه زیادی دارند.

*بازیکنان پرسپولیس انسان هستند و ربات نیستند. فشردگی رقابت‌ها زیاد است و لیگ هم فرسایشی شده است.این فصل ۱۶ ماه ادامه داشت و این موضوع کار را برای بازیکنان و مربیان و همچنین برنامه‌ریزی رقابت‌ها سخت کرد.

*جایگزین‌های خوبی برای شجاع خلیل‌زاده و کمال کامیابی‌نیا داریم و در زمان بازی هم تغییراتی در ترکیب تیم خواهیم داشت.

*روز گذشته با بازیکنان در باره بحث نقل و انتقالات صحبت کردم. وقتی به این زمان نزدیک  می‌شویم همیشه در رسانه‌ها گمانه‌زنی‌‌هایی نسبت به آمد و شدها و رفت و آمد تیم‌ها انجام می‌دهند و این موضوع فقط متعلق به پرسپولیس نیست و برای همه تیم‌ها وجود دارد. برخی رسانه‌ها که البته تعدادشان خیلی کم است و شاید یکی دو رسانه باشند دنبال ایجاد حاشیه برای پرسپولیس هستند و می‌خواهند آرامش درونی تیم را به هم بزنند. این آدم‌ها شناخته شده هستند.

*متاسفانه برنامه بازی‌ها به خصوص برای تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند بسیار فشرده است. شنیده‌ام می‌خواهند فیفا دی هم برگزار کنند که این موضوع به ۴ تیم حاضر در لیگ قهرمانان آسیا ظلم بزرگی است.

*از فدراسیون فوتبال می‌خواهم بحث فیفا دی را تعطیل کنند زیرا بازی‌های تیم ملی یک سال دیگر برگزار می‌شود و هیچ دلیلی ندارد باشگاه‌های ایرانی را خسته و ناتوان به رقابت‌های آسیایی بفرستیم. اگر چنین اتفاقی بیفتد مقصر اصلی فدراسیون است زیرا آنها برنامه‌ریزی AFC را قبول کردند.

*دیاباته صحبت‌های خوبی انجام داد و دلیل تشکر کردن من از او بابت تبریک گفتن برای قهرمانی پرسپولیس نیست. از صحبت‌های وی لذت بردم زیرا حرف‌های زیبایی زد و نشان داد به جز اینکه بازیکن بزرگی است انسان بزرگی هم هست.

لینک منبع: گل‌محمدی: دیاباته هم بازیکن بزرگی است هم انسانی بزرگ – نیوز

https://www.news.ir/154664/%DA%AF%D9%84%E2%80%8C%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA%D9%87-%D9%87%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA/

اخبار ورزشی