گل‌محمدی: هنوز قهرمان نشده‌ایم – نیوزبازتاب خبر news.ir

گل‌محمدی: هنوز قهرمان نشده‌ایم

به گزارش خبرورزشی، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست‌و‌پنجم لیگ برتر اظهار داشت: بازی را خوب شروع نکردیم و فکر می‌کنم تحت تأثیر پیروزی‌های قبل بودیم. دوندگی ما پایین بود و در مجموع تمرکز خوبی نداشتیم، خصوصاً در نیمه اول. در نیمه دوم، اما قضیه متفاوت شد و توانستیم با پاس‌های بیشتر، کنترل بازی و سرعت دادن به آن به موقعیت‌های خوبی برسیم.

وی با بیان اینکه نیمه اول به فولاد و نیمه دوم به پرسپولیس اختصاص داشت، تصریح کرد: از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کردیم و گل خیلی زیبایی زدیم. این پیروزی را به همه هواداران و بازیکنان تیم تقدیم می‌کنم که به ویژه در نیمه دوم، عملکرد خیلی خوبی داشتند. از بیژن حیدری و تیم داوری بازی تشکر می‌کنم. با وجود اینکه دیدار پُربرخوردی داشتیم و قضاوت مسابقه کار سختی بود، داوران به خوبی بازی را اداره کردند.

سرمربی پرسپولیس مسابقه تیمش مقابل فولاد را دیداری زیبا دانست و گفت: فولاد پدیده لیگ و از تیم‌های خوب امسال است. پیش‌بینی می‌کردیم دیدار سختی در پیش داشته باشیم. در نیمه اول خودمان نبودیم و شاید تحت تأثیر بازی خوب فولادی‌ها قرار گرفتیم. نیمه دوم، اما نیمه‌ای کاملاً پرسپولیسی بود.

گل‌محمدی درباره فاصله دو امتیازی شاگردانش تا قهرمانی لیگ نوزدهم خاطرنشان کرد: نکته مشخص این است که هنوز قهرمان نشده‌ایم و پنج بازی در پیش داریم، اما می‌دانیم شانس اول قهرمانی هستیم. در هر صورت بازی‌های آینده برای ما واقعاً مهم‌تر از دیدار‌های گذشته است و باید با تمام قوا برای کسب امتیازات کامل برویم.

وی در مورد وضعیت مصدومیت مهدی ترابی بیان کرد: او از ناحیه همسترینگ دچار گرفتگی شد که فکر می‌کنم مسئله بزرگی نباشد. پزشکان می‌گفتند گرفتگی است که باید MRI بگیرد تا ببینیم وضعیت او چگونه خواهد بود.

لینک منبع: گل‌محمدی: هنوز قهرمان نشده‌ایم – نیوز

https://www.news.ir/117628/%DA%AF%D9%84%E2%80%8C%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C-%D9%87%D9%86%D9%88%D8%B2-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C%D9%85/

اخبار ورزشی