یادداشت| شما جرم‌تان «فکری» است! – نیوزبازتاب خبر news.ir

یادداشت| شما جرم‌تان «فکری» است!

خبرورزشی/ مجیدابونوری؛ فاجعه ویلموتس وجود دارد! هنوز هم وجود دارد! در حافظه‌ همه ما وجود دارد. من آن را از یاد نخواهم برد. شما هم آن را از یاد نخواهید برد! ای کاش می‌توانستیم باور کنیم که فاجعه ویلموتس «دروغ» است! اماچطور‌ می‌توانیم اطمینان پیدا کنیم که داغ ویلموتس یک شایعه بزرگ است؟ عجز و درماندگی مان نشان می‌دهد این «شعبده بازی» فراموش ناشدنی است. این آشفتگی روانی که ذهنمان را اشغال کرده، یکی از ترکش‌های اصلی این فاجعه قلمداد‌ می‌شود.

چه پاسخی برای نجات دردمان کفایت می‌کند؟ خوشبختانه این مشکل درمان شدنی است، اما شما هیچگاه به فکر درمان خودتان نبوده اید. چون خودتان نخواستید!
و این طور که معلوم است شما هنوز آمادگی تغییر را ندارید! خوب‌ می‌دانم که همین الان هم به فکر معالجه و درمان خودتان نیستید!

چه بخواهیم، چه نخواهیم، حکم‌هایی که تا به امروز شما -منظور همه‌ کسانی است، که ورزش و فوتبالمان را به سراشیبی سقوط کشاندند- پاراف کرده اید، به منزله، امضای ورقه‌ ناامیدی ورزش و فوتبالمان بوده است!
شما حتی بابت افتضاح مدیریتی تان «تعجب» هم نمی‌کنید! شما جرم تان «فکری» است و این بیماری خطرناکی است!  فاجعه ویلموتس از آن درد‌هایی نیست که به همان سرعتی که آمده فروکش کند و ساکت شود. یادتان نرود؛ فاجعه ویلموتس با تصمیم «شما» رقم خورد!

لینک منبع: یادداشت| شما جرم‌تان «فکری» است! – نیوز

https://www.news.ir/160050/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%AC%D8%B1%D9%85%E2%80%8C%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D9%81%DA%A9%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA/

اخبار ورزشی