۵۰ درصد پول بازیکنان توسط انصاری‌فرد واریز شد؟ – نیوزبازتاب خبر news.ir

به گزارش خبرورزشی، لابد می‌دانید پیش از دیدار تیم‌های این تیم با فولاد خوزستان در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر، بخش دیگری از مبلغ قرارداد بازیکنان داخلی این تیم را به حساب آن‌ها واریز کردند تا کل دریافتی بازیکنان ایرانی پرسپولیس به ۷۵ درصد برسد. این پرداختی موجب شد شاگردان گل‌محمدی با روحیه بالاتری به مصاف فولاد خوزستان رفته و این حریف سختکوش را در خانه شکست دهند. همچنین پرسپولیسی‌ها در هفته بعدی نیز نفت مسجدسلیمان را شکست داده و قهرمانی خود در لیگ نوزدهم را ۴ هفته زودتر جشن گرفتند.
نکته جالب، اما این است که مهدی رسول‌پناه از زمان حضورش در پرسپولیس تاکنون تنها ۲۵ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخته است. مضاف بر اینکه سرپرست باشگاه پرسپولیس مطالبات فصل گذشته را پرداخت نکرده و حتی زمزمه‌هایی شنیده شد مبنی بر اینکه رسول‌پناه از بازیکنان تیمش خواسته است ۴۰ درصد تخفیف بدهند. خاطرتان باشد دی‌ماه سال گذشته محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در آستانه شهرآورد ۱۵ درصد به حساب بازیکنان تیمش ریخت تا دریافتی آن‌ها به ۵۰ درصد برسد. پیش از آن تاریخ بازیکنان پرسپولیس بعد از شکست تراکتور اعتراض شدیدی را نسبت به مدیریت باشگاه وارد کردند و نسبت به عدم پرداخت به موقع قرارداد‌ها گله داشتند. در همان مقطع نیز محمدحسن انصاری‌فرد با حضور در رختکن به بازیکنان وعده پرداخت پول قبل از شهرآورد را داد و بالاخره این وعده عملی شد.
یحیی گل‌محمدی در نشست مطبوعاتی قبل از بازی با استقلال به طعنه گفته بود تا به این لحظه SMS واریز پول برای ما و بازیکنان نیامده است و کماکان منتظر هستیم!
پس از آن و با حضور رسول‌پناه در باشگاه پرسپولیس واریز پول قرارداد بازیکنان این تیم با چالش‌هایی همراه شد. کرونا نیز از راه رسید و لیگ برتر را به تعطیلی کشاند. علاوه بر این شکایت برانکو ایوانکوویچ و گابریل کالدرون از باشگاه پرسپولیس مزید بر علت شد که پرداختی به بازیکنان به تعویق بیفتد و…
حالا میزان دریافتی بازیکنان پرسپولیس در اواخر لیگ نوزدهم به ۷۵ درصد رسیده است. با این وجود شاگردان گل‌محمدی هنوز شاکی بوده و معتقدند رسول‌پناه کاری برای آن‌ها نکرده و فقط ۲۵ درصد پرداختی داشته است. بازیکنان پرسپولیس انتظار دارند مطالبات فصل گذشته به همراه پاداش قهرمانی لیگ هجدهم نیز پرداخت شود. شاید بد نباشد اضافه کنیم دریافتی مربیان پرسپولیس در دوران مهدی رسول‌پناه حدود ۷۳ درصد بوده است.

لینک منبع: ۵۰ درصد پول بازیکنان توسط انصاری‌فرد واریز شد؟ – نیوز

https://www.news.ir/134148/%DB%B5%DB%B0-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF-%D9%BE%D9%88%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D8%A7%D9%86%D8%B5%D8%A7%D8%B1%DB%8C%E2%80%8C%D9%81%D8%B1%D8%AF/

اخبار ورزشی